Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Imádom az apró, cuki 12,13,14,...

Imádom az apró, cuki 12,13,14,15 éves lányokat puszilgatni, ölelgetni, csak úgy szeretgetni (persze csak, ha kiérdemlik) most tényleg pedo vagyok? 16f

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nem vagy az. Ha gondolod írj


15/L

2014. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy vicc? Miért lennél az?
2014. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16 évesen én is 14-16 évesekkel szexeltem.


De remélem nem az utcán fogsz meg hátulról egy nőt és kezded el puszilgatni.

2014. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úristen 1. .... -.-
2014. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom, nem igazán vagy a pedofília pontos fogalmának ismeretében. :)

A pedofil kifejezést az olyan felnőttekre használjuk, akik a nemileg éretlen gyerekek iránt táplál beteges vonzódást. Vagyis egy olyan 18 év feletti emberre, aki a 4-5 esetleg 6 éves kislányokat szereti. :)


Tehát, hogy ezt tisztáztuk, nem vagy pedofil^^ Amúgy pedig teljesen normális, ha a nálad 1-2 évvel fiatalabb lányokkal jóban vagy, ez még nem nagy korkülönbség. Még a 3-4 év szerintem elmegy. Ennek igazság szerint csak annyi hátránya van, hogy egy 12 évessel például nem igazán lehet komoly kapcsolatot kialakítani, de persze ez már másik téma.

Szóval ne aggódj, nincs veled semmi baj!

2014. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!