Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok véleménye érdekelne,...

Lányok véleménye érdekelne, köszönöm! Milyen szöveg, levél a módi manapság a társkereső oldalakon? (26/f-vagyok)

Figyelt kérdés

Én ilyet szoktam írni: ,,Nem tudom mi a módi manapság a netes ismerkedésnél, nem sűrűn használom. Mégis tetszett a bemutatkozós sorod, és tetszik a mosolyod. Szeretem a vidám természetű, mosolygós lányokat, az olyat mint TE!


Szeretek kirándulni, sportolni! :)

Szeretnék ismerkedni, ha Te is így látod!


Szép napot!,,


2014. jan. 25. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl erőltetett, és tenyérbemászó.
2014. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem túl őszinte. Én biztonem lennék lenyűgözve ettől. Nem azt mondom, hogy verset írj, csak azért valami egyszerűbbet.
2014. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mit írjak akkor ? :) minek örülnétek a legjobban? nem írhatom hogy szép vagy, mizu? :D
2014. jan. 25. 22:14
 4/5 A kérdező kommentje:
kiegészíteném: azt mégse írhatom hogy szép vagy,stb.
2014. jan. 25. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi elég lenne, hogy szimpatikus neked és ha nincs ellenére, szívesen ismerkednél vele. Ennyi egynlőre bőven elég, ha visszaírt és nem utasított vissza, akkor kifejtheted, hogy mi tetszik benne, de ehhez sztem kicsit meg kellene ismerned.
2014. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!