Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tényleg létezhet...

Szerintetek tényleg létezhet olyan lány, akit nem zavar a vaskos, húsos burgonya orr egy fiún?

Figyelt kérdés

Csak, mert engem már több lány tartott, cukinak, aranyosnak, de sajnos olyan ronda, nagy vaskos orrom van, hogy még attól is zavarba jövök, ha néznek az utcán az emberek, legszívesebben elbújnék a világ elől, szégyellem, hogy ilyen ronda lettem és gyakran be is depizek, mert úgy érzem sosem találok lányt, akinek tényleg bejönnék, aki vonzódna hozzám és én is hozzá. Olyan lányra nem vágyom, aki csak azért akar engem, mert őt is mindenki rondának tartja. Ez egy hazugság kapcsolat lenne, ebből nem kérek. Én őszinte szerelemre vágyom, bár tudom az orrom miatt erre nem sok esélyem van, hiába vagyok amúgy ilyen cuki fiú típus, az orrom elrondít. :/

De amúgy volt már fura jel, mintha tetszettem volna szép lányoknak is, akik nem is ismertek csak látásból, de félek, hogy csak félreértettem a jeleket, mert el biztos nem tudnám hinni, hogy ilyen külsőve és sok olyan jelzővel, amit főle lányoktól kaptam a cuki, aranyos, helyes mellett, hogy ronda vagyok és nyomi lehet nekem is valaha barátnőm. Mert sokkal többen mondták, hogy ronda vagyok, mint, hogy cuki, helyes. :(



2014. jan. 26. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Ne üsd bele az orrod a válaszomba.
2014. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj képet és megmondom mennyire csúnya.
2014. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Lányoktól egyébként a cuki is a ronda szinonimája.
2014. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
várj 10 éves vagy, majd 14 éves korodra a tested utoleri az orod
2014. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!