Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi a véleményetek egy...

Lányok, mi a véleményetek egy olyan fiúról, aki nagyon jól tanul, okosnak tartják, szeret olvasni és művelt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 16:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Ritka.:)
2014. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
0%
bulizósabb pasikat jobban szeretem
2014. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
100%
Ha még humorérzéke is van, akkor kellesz ;) :D
2014. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 moneyrunnin@ ***** válasza:
34%
De unalmas lehetsz ecsém.nem vagyok lány de nekem a 40 éves szüz jutott eszembe.csajozásnál felmutatod a bizonyítványt?:D
2014. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Ezek alapján mit kéne?

Gondolom művelt lehet és szorgalmas. Mást ezekből nehéz lenne leszűrni.

2014. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok bulizós típus.Szeretek szórakozni,de csak kulturált körülmények között.
2014. jan. 26. 16:19
 7/42 anonim ***** válasza:
Ha van humora,férfias,van önbizalma,de nem száll el magától és esetleg még sportos és bulizós is,akkor megvan a tökéletes pasi :) (a bulizós szempontról még le tudok mondani,de a többi fontos :) )
2014. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Költőnő? ***** válasza:
ha még humorod is van, teljesen rendben vagy :)
2014. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

unalmas a nagyanyád!

sportosnak sportos vagyok úgy gondolom,rendszeresen edzem a testemet.férfias még nem igazán,ahhoz fiatal vagyok.de ha ez számít valamit,193 cm vagyok.

2014. jan. 26. 16:22
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Én egy srác vagyok, ne haragudj, hogy írtam, de személy szerint az én véleményem az, hogy nem feltétlenül jó, ha ezek a fő ismertetőjegyeid. Egy normális embernél szerintem alap dolog az, hogy szeret olvasni és van alapműveltsége. Az, hogy jól tanulsz szintén alap dolog, hiszen ha el akarsz érni valamit az életben csak így érheted el, feltéve, hogy nem Bill Gates az apád, de azt nem hinném. Összességében: ezek teljesen alap dolgok, tehát, ha ezek a legjobb tulajdonságaid, emellett nem sportolsz, nem adsz magadra, szociális és érzelmi szinten ősember vagy, nem hinném, hogy egy lány csak azért maradna veled, mert olvastad a Háború és békét...
2014. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!