Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi a véleményetek egy...

Lányok, mi a véleményetek egy olyan fiúról, aki nagyon jól tanul, okosnak tartják, szeret olvasni és művelt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 16:14
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
61%
#4 Te meg felmutatod majd azt a semmit amit elértél az életben? Örülsz, ha éppenhogy megélsz, ki tudod fizetni a számlákat stb, de hú de nagy arc vagy... Mindenkinek az álma. Attól, mert valaki jó tanuló, okos, művelt, még lehet nagy és jó arc...
2014. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

alap dolgok?te hol élsz ember?

üdv a XXI.században,az emberek könyvet már csak az iskolában vesznek a kezükbe.

2014. jan. 26. 16:25
 13/42 anonim válasza:
Ez egyszerű.A primitívebb csajoknak nem kellesz,az értelmesebbek meg nyilván értékelik ezeket.Nekem szimpatikusnak tűnsz,főleg mert nem vagy bulizós tipus.A magasságodat nem írtad el?Ha nem,akkor tök jó,hogy ilyen magas vagy.
2014. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

inkább az alap,hogy adok magamra.

érdekes gondolkodásod van.

2014. jan. 26. 16:29
 15/42 A kérdező kommentje:
lehet picit kevesebbet írtam :)
2014. jan. 26. 16:30
 16/42 A kérdező kommentje:
én úgy vettem észre,hogy az értelmesebb lányok butább fiúkat keresnek maguknak,akiket könnyebben tudnak irányítani.
2014. jan. 26. 16:32
 17/42 moneyrunnin@ ***** válasza:

11

Az ilyen éppen megélésröl csak magyarországi legendákban hallottam,9 éve ott hagytam az országot,annyi pénzem van amennyiröl te álmodni sem mersz,és ezt a semmiröl indulva értem el:)Pedig nem voltam a legjobb tanuló csak átlagos.

Ès aki saját magát műveltnek nevezi hm érdekes.

2014. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
jaaa persze te sz*rtad a spanyol viaszt is,nem?
2014. jan. 26. 16:34
 19/42 anonim válasza:
Ilyen srácból kéne több! :)
2014. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben teljesen alap dolog, ha valaki értelmes, művelt és olvasott, sőt az a ciki, ha valaki nem, nyilván a proli iskolákban az a menő, ha mindent tudsz az autókról, meg hatalmas szalonnázó bicskákkal jársz suliba, de egy normális közegben azt hiszem értékelik az ilyesmit, az értelmesebb lányok felfogják, hogy nem feltétlen az a menő, aki megbukik matekból, hanem inkább az, aki el fog érni valamit az életében. Egyébként én személy szerint eljárok szórakozni discokba is és ott szoktam csak néha találkozni kőbunkókkal, de tapasztalataim szerint a kőbunkók főleg csajok...
2014. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!