Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért nem bírom...

Szerintetek miért nem bírom elfogadni, hogy hozzám nem képes egy lány sem vonzódni?

Figyelt kérdés
Mindenféle fiúnak van barátnője, csak nekem nem megy, valamiért képet látnak rólam és már tiltanak is le vagy rondáak neveznek, elkezdenek alázni. Más csúnya fiúnak mégis van barátnője, nem értem ők hogyan csinálják, őket miért nem bántják, ők miért kapnak esélyt? Meg sok csúnya lányt is van, soknak elég nagy szája van és mégis tök helyees fiújuk van. a vak is látja, hogy sok csúnya lánynak helyesebb a fiúja, mint ő maga lányként.
2014. jan. 26. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
az lenne a baj h ha beletörödnél de akkor ne a vàros szépét próbáld elcsábítani
2014. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:DD

Mi az, hogy tiltanak is le?? Élőben barátkozz, ember!

Azért nem bírod elfogadni, mert nincs is így, csak gyúrj agyra, testre, változni mindig lehet. És ne siránkozz, ne szólj le másokat, ne gyűlölködj, mert semmi értelme, csupán ellenszenvet váltasz ki!

2014. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? lehet, hogy a te korosztályodban a lányok még nem tudják mi az igazi érték egy emberben, én 26 vagyok és én már tudom...megtanitott az élet....zzóval ne csüggedj, eljön még a te időd csak légy jó ember..
2014. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. A külsőm annyira visszataszító, hogy egy lány sem bírja elviselni. A kor nem sokat számít, már 28 vagyok, de még az idősebb lányok sem tudják tolerálni az ocsmányságot.
2014. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örüljetek neki, hogy ti legalább tudjátok, hogy mi a gond. Rám mindig azt mondják, hogy normálisan nézek ki (vagy azt, hogy jól) mégis egyedül vagyok... Na mit lépjek erre?
2014. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem sincs de hid el h van olyan nő, ismerek sok ku rvát akivel senki nem járna
2014. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!