Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőkön ez lenne a...

Társkeresőkön ez lenne a trend mostanság, hogy baszunk válaszolni a másik üzenetére?

Figyelt kérdés
Az egyik társkeresőn bejelöltem pár lányt akik visszaigazoltak. Írtam is nekik kulturáltan, de arra már nem voltak hajlandóak, hogy válaszoljanak is, pedig kiírta hogy "elolvasta".

2014. jan. 27. 12:52
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Régebben mit tapasztaltál?
2014. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Akkor valaszolok, ha erdekes amit a masik ir, vagy rokonszenves, amugy nem. De talan keress vissza, mert ezt a kerdest mar feltettek par ezren.
2014. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
62%
Legalább tudod, hogy ki az aki biztos nem illik hozzád. Nem kell foglalkozni az analfabétákkal :D
2014. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
#2: Mi a rokonszenves egy ilyen környezetben?
2014. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
66%
Én is írtam már vagy 1000 levelet de egy kezemen meg tudom számolni hány válasz érkezett. Az is elutasító. Akkor minden nő analfabéta? Vagy csak egyszerűen minden nő bunkó!
2014. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 Coney válasza:
56%

Nekem az egyik okom az, hogy mivel nem vagyok előfizető így meghatározott, hogy napi hány levelet tudok küldeni, vagyis "tartogatom" a lehetőségemet annak, aki valóban érdekel.

A másik, hogy volt olyan, hogy ettől függetlenül írtam egy normális hangvételű, udvarias elutasító választ és arra egy alázó, leosztó levelet kaptam vissza.. és ebből köszönöm nem kérek.

2014. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 Noydra ***** válasza:
A baj az, hogy a társkereső a trend mostanában...
2014. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
Az semmi hogy nem írnak vissza!Az a durva amikor egy lány ír neked levelet te válaszolsz rá és semmi!Nem értem akkor miért írt!Az csak egy dolog hogy én férfiként nem értem ezért megkérdeztem a húgomat meg egy pár lány ismerősömet hogy akkor ez most mi?Ők sem értik!!!Én már nem bízom a társkereső oldalakban 7 éve fenn vagyok nem is tudom hány társkereső oldalon és nemhogy randiig nem jutottam el hanem 2 üzenet váltásig sem!
2014. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
41%
Ha valakinek nem tetszel, az nem fog veled foglalkozni. Ezen mi olyan bonyolult?
2014. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Ezt most hadd ne reszletezzem, hogy mi a rokonszenves. Leveltol, hangulatomtol, elozo levelek ostobasagatol is fugg.
2014. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!