Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Egy pár hónapja...

Mit tegyek? Egy pár hónapja elkezdtem ismerkedni egy fiúval, elég jól alakulnak a dolgok, és tetszünk is egymásnak. Nemrég pedig elkezdtem ismerkedni egy másikkal is, csak ott van a gubanc, hogy legjobb barátok, amiről én nem tudtam.

Figyelt kérdés

Egy helyre hívtak bulizni, de utólag megtudtam, hogy mindig együtt járnak. Most mit csináljak??

Nem kérek idióta válaszokat, csak tanácsokat!!


2014. jan. 27. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sz.pás ribekém!
2014. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vállald a felelőséget, és ha már igy inditasz remélem elbukod mind a kettöt.
2014. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

idióta válaszokat nem kérek, köszi!!!

ribi az,aki a testét árulja!

én nem árulom, egy szingli miért ne ismerkedhetne ?? nem fekszem le egyből minden jött-menttel -.- nem azért ismerkedek, komoly kapcsolatot szeretnék

2014. jan. 27. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki a testét árulja, az a k..va. A ribi viszont te vagy.
2014. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

aki ismerkedik miért ribi ? :D

gondolkozz már mielőtt elkezdesz dumálni :D

2014. jan. 27. 20:43
 6/11 anonim válasza:
Szerintem amelyik jobban tetszik, annak mondd el, hogy komoly kapcsolatot szeretnél vele, de a félreértések elkerülése végett elmondod még most neki, hogy amúgy a legjobb barátjával is ismerkedtél, amikor még nem voltál biztos benne, mit érzel.
2014. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
önérzetesen felhívod a figyelmet mennyire normális válaszokat szeretnél de arra nem veszed a fáradságot hogy normálisan leírd mi a szitu.mennyire ismerkedtél velük össze?tudod mi a neve hány éves hova jár suliba vagy dolgozni? flörtöltél már velük szóba került e már a szex pettingeltetek dugtatok?melyikkel melyiket? ez a szimpla kifejezés hogy "ismerkedtél" ezzel is azzal is semmit nem árul el. az én szótáramban az ismerkedésnek semmi köze a kavaráshoz és 0 százalék szaftja van.azt mondanám hát menjünk 3-an együtt mint JÓISMERŐSÖK. gondolom a te helyzeted ennél felnőtteseb sztori szóval lökni kéne mi a pálya konkrétan nem pont itt sunnyogni meg szemérmeskedni
2014. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális választ!

igen, erre én is gondoltam, csak olyan sz*rul jött ki ez az egész, és rosszul érzem magam miatta, pedig esküszöm nem tudtam, hogy ismerik egymást, sőt legjobb barátok :S

2014. jan. 27. 20:50
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó : elég jól ismerjük egymást mind a kettővel, volt szó az előző kapcsolatokról,munkáról,lakhelyről,hobbi stb.
2014. jan. 27. 20:51
 10/11 anonim ***** válasza:
hát ha csak ebben a szakaszban vagytok akkor mehet a közös program mint 3 jóbarát .nem tudni melyik van rád begerjedbe jobban,lehet egyik se csak haverkodni akarnak
2014. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!