Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fel kéne adnom a reményt?

Fel kéne adnom a reményt?

Figyelt kérdés

Komolyan, már csak reménykedem a csodában, hogy valaha is lesz valakim, ott tartok, hogy fejben tervezem az életem szerelem/család nélkül. Ez egyszerűen egy ördögi kör, amiből nincs kiút. Ismerkedni kéne, de önbizalom nélkül hogy?! Önbizalmat kéne hozzá szerezni, az meg ismerkedés nélkül hogy?!

Plusz, engem mindig akkor talál meg a szerencse, amikor már a remény is elhagy (többször is volt ilyen, nem hiszek Istenben, de lehet, hogy ideje lenne elkezdenem)

Megpróbáltam nem a magányomra összpontosítani egész nap, de nem sikerült, egyszerűen mindenről az jut eszembe, hogy nincs senkim. Ráadásul utána a Comedyn ment a HIMYM, pont az a rész, amikor a 8. évadban Ted nagyon egyedül érzi magát. „KÖSZ, univerzum, ha ha ha, rather hilarious.”



2014. jan. 27. 23:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kor?:)

Amúgy a remény hal meg utoljára.Még az ember után is..:d

szóval míg élsz,reménykedni lehet és kell is.Na meg tenni is a remélt dolgokért..

2014. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

18/F

Naja... És pont tegnap láttam az Avatarból azt a részt, amikor Aang azt mondja: ”A szerzetesek szerint a remény fölösleges ábránd”

2014. jan. 27. 23:25
 3/14 anonim ***** válasza:
18 éves vagy de már feladtad a reményt, hogy lesz valakid? Hát bizony, így megy ez. Akinek nem volt 14 évesen már 4-5 komoly kapcsolata annak már soha nem is lesz...
2014. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noydra ***** válasza:
Egy piiiicit azért túlreagálod, nem gondolod? :)
2014. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy 21-23 évesnek nézek ki, ezért is lepődik meg mindenki nagyon, amikor mondom, hogy hát nekem még nem volt senkim.

És hiába vagyok 18 éves, a kinézetem alapján mintha „illene”, hogy legyen tapasztalatom

Ráadásul a körülöttem lévők is mind velem egy idősek, és túl vannak komoly kapcsolatokon, egyéjszakásokon, meg ilyeneken.

Bár... igaz, lehet, hogy kicsit túlreagálom, de nagyon szɑrul érzem magam egyedül

2014. jan. 27. 23:45
 6/14 anonim ***** válasza:

18 évesen hidd el,még nem vagy lekésve semmiről..Járj el sportolni,tanulj az iskolapadban, hogy legyen egy jó melód..és a nyelvvizsgát is tegyél :) a pénz,a jó munkahely,jó társaságot,körülményeket ad,aminek majd örülni fogsz ....


Amúgy sport,meg különböző fesztiválok,fórumokon lehet ismerkedni

2014. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor azok a szerzetesek hülyék voltak..:d xd

De tényleg,én is 18 vagyok és nem sok tapasztalattal rendelkezem,de nem kesergek.Majd csak lesz valahogy:d

18/l

jaa és aa..a nem tudom hanyadik válaszoló voltam xd azt hiszem az első :)

2014. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Á, tök béna vagyok a sportokhoz :S

Meg már próbáltam amúgy edzeni így itthon, csináltam is elég sokáig, de nekem az nem hozott önbizalmat


Nem kéne így pánikolnom, de egyszerűen nem tudom másra terelni a figyelmem, hiába tanulok éjt nappallá téve, zongorázom, tv-zek, sorozatozok, gépezek... Mindig ugyan arra gondolok

2014. jan. 27. 23:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sajnos pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Ha ez esetleg vigasztal, örülj annak, hogy jóval fiatalabb vagy nálam! Az itthoni hobbijaim átmenetileg ugyan lekötik a figyelmemet, de aztán nálam is mindig jönnek ezek a rossz gondolatok, ami persze érthető ebben az áldatlan helyzetben.

2014. jan. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy kis kiigazítás: köszönni nem akartam, ez lehet, hogy az álmosság számlájára írható.
2014. jan. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!