Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » összeismerkedtem egy lánnyal...

összeismerkedtem egy lánnyal napi szinten sokat beszélgetünk rájöttem beleszerettem de nagyon azonban neki barátja van érdemes megmondanom mit érzek? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet össze ismerkedni valakivel? Talán megismerkedtél. Ne mondd el neki. Mivel ha amúgy sincs esélyed nála, beégeted magad. Ha meg van, akkor sem hagyja ott szerintem a fixet.
2014. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grim13 ***** válasza:
én nem javaslom, vagy várj amíg szakít vagy felejtsd el, (ha elhagyná a barátját érted akkor később téged is elhagyhat egy másikért ezt csak azért írtam mert "árulókban nem bízunk" akkor se ha nekünk dolgoznak)
2014. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem csak akkor mondd el, ha a lány tett feléd olyan jelzéseket, melyek arra utaltak, hogy kezdene veled, tetszel neki vagy esetleg nincs megelégedve a mostani párjával.

Ha csak szimplán haverkodtatok és neki csak egy barát vagy, akkor inkább ne mond el.

2014. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el lehet a lány is ugy érez csak nem akar r*banckodni:)
2014. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!