Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komolyan ennyire nincs empátia...

Komolyan ennyire nincs empátia a lányokban vagy egyszerűen csak nincs szerencsém?

Figyelt kérdés

Olyan bajom van, hogy nem megy a hízlalás, aztán most már szülők sem bírnak annyi kaját sem venni, szóval spórolnunk, koplalnunk is kell, én meg sosem voltam egy vastag srác, erre most mindegy is, de még remnénytelenebb, hogy jól felhízzak. Elég nagy hátrány már magában is a csajoknál, hogy kicsi növésű vagyok, erre még vékony, pálcika típus is. Sajnos nem úgy érzem, hogy a lányok erre buknának. Egy-két lánynak bejöttem már, de a többség nyominak nevez és csak úgy lekoptatnak, ha próbálkozom náluk. Szóval nem barátnőt akarok én itt keresni, nem azért írom ki, de már elegem van ebből! Csak arra vágyom, hogy egy lány elfogadjom ilyen pálcika alacsony gyerekként is, hát tényleg ilyen nagy kérés ez?!

Engem nem zavar, ha egy lány nem tökéletes alakú, például, ha van egy pici pocija vagy nincs nagy melle vagy duci, de a kövér lányok nem vonzanak sajnos. MÉgis tudom, hogy én sok testi hibát el tudok nézni, de lányban nem értem miért nincs, aki elnézné alacsony, pálcika adottságaimat. Amúgy, ha jobban állnak majd a szüleim vagy nekem lesz diákmeló szeretnék hízókúrába fogni. MÁr egyszer megpróbáltam, amikor volt egy kis zsebpénzem és sikerült nagy munkáva, konditermes edzéssel meg sok minőségi, de sajnos drága kajával meg tömegnövelővel elérnem ezt kis súlygyarapodást, ami nálam kész csoda, higyjétek el. Szóval nem azért nem hízok, mert lusta vagyok, hanem pénzhiány van és koplalás otthon. Remélem egy nap találok olyan lányt, aki így is tud szeretni és nem csak a nagy tömeget vagy magasságot keresi egy fiúban. Csak ennyit akartam, leírni, kiírni magamból a bánatom. Köszöntem!


2014. jan. 28. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy nincs olyan lány, akinek nem tetszenek a vékony srácok. Az én ismerőseim között több is van, aki vékony és mégis van barátnője. Szóval valószínűleg neked még várnod kell arra a lányra egy kicsit...


De számomra nagyon megnyugtató, hogy van végre valaki, aki tud helyesen írni!

2014. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nézd meg mi hízlal és próbálj olyat beszerezni de azzal többre mész ha elkezdessz gyúrni keményebb meló de ingyen van jobban szeretik a lányok és több haszna van
2014. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el olyannak magad amilyen vagy. Úgy is lesz valaki akinek te leszel a legtutibb pasi. Hidd el! Ha kedves vagy és udvarias többet ér mint egy izmos felsőtest.
2014. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb-utóbb biztos találsz valakit, akinek így felelsz meg, nem hiszem, hogy soha, senkinek ne tetszenél meg.


Viszont az, hogy kihez tudunk vonzódni, kihez nem, az nem empátia kérdése. Éppen te mondtad ki, vagyis írtad le: " de a kövér lányok nem vonzanak sajnos". Vannak, akik meg az alacsony, vékony fiúkhoz nem tudnak vonzódni, ők ugyanúgy vannak vele, mit te a kövér lányokkal, ezt meg kell értened.

2014. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Ha kedves vagy és udvarias többet ér mint egy izmos felsőtest." Ez hatalmas volt. Alig kezdődött el 2014, és már ilyen magasan van az irónia mérceXD
2014. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. ez egy kitűnő tanács.

Az izom miből is épül fel? Csak nem fehérjéből?

Melyik is a legolcsóbb minőségi fehérjeforrás? A csirkemell és a comb. Ha koplalnak, nincs pénz, akkor mégis, hogy a fenében építene izmot tápanyag nélkül?

Tegyél egy magot az asztalra és hagyd is ott, megnézzük kihajt-e.

2014. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a disznózsír azért nem olyan drága dolog
2014. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz, mert 10-20kg lötyögő háj sokkal jobb látvány, mint egy vékony srác.
2014. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a probléma 5-ös. Nekem nő létemre többet ér az izomnál a belső.
2014. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!