Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régi, újból feltérképezett...

Régi, újból feltérképezett ismerőssel mi legyen a helyzet?

Figyelt kérdés

Szóval csak tanácsként kérdezném hogy melyik módszer lenne korrektebb az adott szituációban. Van egy régi gyerekkori lány ismerős (én fiú vagyok), akivel megszakadt a kapcsolat sok-sok évvel ezelőtt még gyerekként(tíz körül jártunk akkor, most húsz körül vagyunk). Mindenesetre megtaláltam most facebookon és gondoltam hogy fölveszem vele a kapcsolatot.


Az stimmel hogy írnék neki egy levelet hogy elmondjam neki hogy "szia, hogy 's mind stb.", csak kíváncsi lennék arra hogy jöhet le neki az egész ha nem ismer fel véletlenül (igazából kétlem, csak hát annyit változtunk külsőleg is mindketten hogy akármi lehet) és én pedig közben ismerősnek is jelölöm? Túlzott tolakodásnak minősülne? Tényleg azért lennék csak erre kíváncsi, első sorban lányok részéről, mert én őszintén jóindulatból tenném a dolgot. Nem szeretném hogy azt higgye hogy csak egy szokásos rámászós szövegről van szó.


Azért sem többek közt mivel bizonyos közös kapcsok révén elképzelhető lehet az hogy előbb-utóbb akaratlan módon is összetalálkozzunk. Na, az meg akkor pláne hogy fura helyzetet teremtene :D


kösz előre is a válaszokat!



2014. jan. 28. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges,hány ilyen csajt bejelöltem már aki régen tetszett te jó Isten... vagy volt valami köztünk ,abból 10 ből 8 nak van már kanja,1 ezzel a bocsi most nem érek rá dumával elhajtott,a maradék 1 meg defektes volt,szóval nem,nem éri meg még azt az időt se még be pötyögöd : Hogy helló,régen beszéltünk stb...Hidd el megkiméled magad sok mindentől!
2014. jan. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na jó, értem hogy mit mondasz, de csak hogy egy kicsit pontosabb legyek: a családjaink igazából ismerik egymást, korábban szoros, jó viszonyt is ápoltak egymás között és rajtuk keresztül ismertük egymást anno. aztán valahogy megszakadt a viszony bizonyos okokból, de elképzelhető egyébként is hogy újra megtalálják egymást ők is
2014. jan. 29. 03:15
 3/7 A kérdező kommentje:
szóval nyilván komoly igazságtartalma van annak amit mondasz, csak a helyzet nem egyszerűen annyi hogy anno nagyon régen szemezgettünk egymással kisgyerekekként a játszótéren, hanem egyébként is lehetséges hogy akaratlan módon is újra összetalálkozzunk egymással valahogy
2014. jan. 29. 03:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Most te többet akarsz tőle mint barátság?!
2014. jan. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom, ezt akarom kideríteni hogy akarok-e, előbb nyilván meg szeretném ismerni. az tény hogy az keltette föl az érdeklődésemet iránta hogy látom hogy szép, csinos nővé serdült :), de nyilvánvaló hogy ez a személyiségről nem árul el sok mindent. csak hát elvégre van valamilyen támpont amiből mégis kiindulhatok, tény hogy nem sok, hisz tudom hogy elég nehéz ilyen szituációban értelmes beszélgetést kezdeményezni.
2014. jan. 29. 03:34
 6/7 anonim ***** válasza:

"Azért sem többek közt mivel bizonyos közös kapcsok révén elképzelhető lehet az hogy előbb-utóbb akaratlan módon is összetalálkozzunk. Na, az meg akkor pláne hogy fura helyzetet teremtene :D "


Azért ettől egyszerűbben fogalmazz, ha neki írsz!

2014. jan. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, persze, kissé komplikáltan fogalmaztam amit mellőznék majd, de egyébként mi a véleményed, kedves utolsó válaszoló? Mások is írhatnak még!
2014. jan. 29. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!