Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lány hányszor írhat rá...

Egy lány hányszor írhat rá egy fiúra egymás utáni napokon, hogy még ne tűnjön nyomulósnak? 16 L

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, de mindig én írok neki. Már egy hete csak én írtam rá, és már nem merek. Hogy tudhatnám meg, hogy nem megyek az idegeire vele? Válaszolni válaszol,jól elbeszélgetünk, csak éppen nem kezdeményez beszélgetést.


Fiúk válaszát várnám! Mit gondoltok az ilyen lányokról? Vagy ez mit jelent nálatok?


És élőben is szoktunk beszélni!

16 L


2014. jan. 29. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha amúgy tényleg jól elvagytok, akkor írjál nyugodtan :) De ne ilyen "sziamizusemmi" beszélgetés legyen, hanem valami konkrét. Velem is volt, hogy sokat írtam egy fiúnak, ő viszont nem nagyon. Meg is kérdeztem, hogy nem idegesítem-e, de mondta, hogy nem dehogy is, szeret velem beszélgetni. Aztán egyre többet írt ő is, meg névnapomkor is.

Bocsi, lány voltam.

2014. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszokat mindenkinek. :)

Igazság szerint talán látom benne az érdeklődés szikráját. :D Csak olyan, mint az időjárás, lehet az a baj, hogy én is. Neten írt bókokat meg, úgy éreztem, hogy akar velem beszélgetni.

11-es: Köszi, és nem baj, hogy lányként írtál. :D Általában, mindig valami konkrét dologgal írok rá, amiből indulhat beszélgetés.


Olyan lehet, hogy pár beszélgetés alapján jobban megismert, és kiábrándult, vagy mit tudom is én? :/

2014. jan. 29. 12:36
 13/14 anonim ***** válasza:
1x ráírsz kitart egy napig nincs gondXD
2014. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem heti 2 max 3 beszélgetés kezdeményezés 2-3 héten keresztül oké… annál több nem.

L18

2014. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!