Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetek szerelmes egy...

Hogy lehetek szerelmes egy olyan fiúba, akit Alig ismerek? Még úgy komolyabban nem is beszéltem vele. Kb. ha 10 szót szólt hozzám mióta egy suliba kerültem vele.

Figyelt kérdés
Néha Látom suliban s ilyenkor a szívem mintha hevesebben verne, s ha a közelben van, egész nap rá gondolok . Mit tegyek hogy elfelejtsem, hisz tudom, hogy nincs esélyem nála :( ?

2014. jan. 29. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy nincs nála esélyed, próbálj meg vele facebookon beszélgetni, tetszeni fog neki
2014. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bejelöltem Fb-n, visszajelölt, de nem volt merszem ráírni, Kb 2 hét múlva letörölt :) Am 15/L
2014. jan. 29. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, mert nem mertél ráírni. Így fogalma sem volt, hogy ki vagy. Engem megkeresett egy pasi tavasszal, aki állítólag a gimnáziumban nagyon szerelmes volt belém, és nézegetett is, persze én nem emlékszem rá. Most, hogy már azóta 18 év telt el, ismét nemet mondtam, pedig akkor éppen egyedülálló voltam. Hajlamosak vagyunk kivetíteni érzéseket másokra, amiket nagyon szeretnénk.
2014. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor is a fiú kell kezdeményezzen :) s csak azért mert nem írtam rá nem kellett volna letörölnie :/
2014. jan. 30. 17:40
 5/7 julia sawall válasza:
Ne lėgy szomoru e miatt....hiszen biztos fiatal vagy, igy esėlyed az igazit megtalálni nagyon nagy. Igazad van.....ėn is ugy gondolom, a fėrfi kezdemėnyezzen...ma ez ugyan nem "divat" de biztos vagyok benne, hogy Te nem egy kis buta liba vagy, igy nem viselkedsz "olcsó kis csitri-kėnt. Aki tėged kedvel ės szeretne....az tisztel is. A fiuk nagyobb rėsze fiatalon hát hogy is mondjam.....-próbálkoznak...de Ö nem tette.Miėrt...mert el van foglalva a saját ego-jával.Hiszen annyi könnyü "hal" van.Ėn lapoznėk a helyedben...jól kinyitnám a szemem ės ėszrevennėm azt a fiut, aki rámmosolyog.Üdv. Julia S.
2014. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Háth csak az a baj, hogy naponta lá
2014. jan. 31. 21:13
 7/7 A kérdező kommentje:
tom suliban, s Egyre jobban tetszik , még a tudatalattimban is folyton az,õ osztályát lesem :(
2014. jan. 31. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!