Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedéskor mindig rájövök,...

Ismerkedéskor mindig rájövök, hogy a nők nagy része túl unalmas, egyszerű nekem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy elvárásaim, csak lehesssen vele jót beszélgetni és legyen humora. A legtöbb nő felszínes dolgokról beszél. Engem ez nem érdekel.
2014. jan. 29. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Mert a nők nagy része valóban unalmas és egyszerű. De van pár kivétel, majd találsz olyat aki nem ilyen.
2014. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

miről szeretnél beszélgetni? milyen témák érdekelnek?

beszélgess velem

2014. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az élet értelme, az emberi viselkedések kialakulása, motivációk, célok, értékek. Ilyesmik érdekelnek. De ez sok nőt nem,
2014. jan. 29. 17:34
 4/13 anonim válasza:
100%

A férfiak nagy része is túl unalmas.

Vannak kivételek, mindkét nemnél.

2014. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Ezek a témák sok férfit sem érdekelnek sajnos. A felszínesség valóban unalmas. :) Hm, és igen, a humor sem árt.^^
2014. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, sok unalmas pasi van, én férfiként látom ezt. Csak tudjátok, miért éri akkor meg nem annak lenni? Miért éri meg tudatosnak lenni? Miért jó nekem az, ha egy magam filózok el míg 10 másik szarik bele?
2014. jan. 29. 17:41
 7/13 Moszuke ***** válasza:

adj a lányoknak időd, türelmet arra, hogy ne csak felszínes dolgokról tudjanak beszélni. sok ember maszkokat hord és az első randit elkúrja. szép és jó, hogy te nem vagy ilyen, de vajnyi kevés az esély, hogy találsz egy hasonlóan nyitott embert.

türelem.


http://www.youtube.com/watch?v=RYwdoUBneQo

2014. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot M.!
2014. jan. 29. 17:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nagy része tényleg az. Viszont ismerkedés elején én sem világmegváltó gondolatokról beszélgetek.
2014. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért éri meg, Kérdező? :)
2014. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!