Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, tényleg bejön nektek...

Lányok, tényleg bejön nektek ha egy fiú a cipőtöket/körmötöket megdicséri? Jobban mintha csak azt mondaná h "szép/csinos vagy"? (ismerkedéskor)

Figyelt kérdés

Haver állítja ezt!

Hogy ez elvileg jobban bejön a nőknek mint amikor odamegy vki és mondjuk a szemük színét dícséri vagy az arcát, mert az már túl unalmas?


2014. jan. 28. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nalam nem....
2014. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem igen mer úgy mond jobban oda figyel a részletekre
2014. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége, hogy a szemét vagy a körmét dicséred. A szép/csinos elég általános, szóval egy-egy részlet kiemelése még kedvesebb lehet. Azt meg úgy is látod a lányon, hogy mi az ami olyan szép rajta, hogy külön is megdicséred.
2014. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak nyalizás. Engem irritál, mintsem tetszik. Őket érdekli már, hogy áll a hajunk, vagy milyen színű a körmünk, cipőnk. Az a lényeg, hogy csak simán jól nézzünk ki mellettük és tudjanak velünk feszíteni a többi fiú előtt. Számomra mindennél többet ér az, ha őszintén a szemembe mondja, hogy csinos vagyok, meg szép, ilyesmi. Ezt legalább komolyan is gondolják! :)
2014. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is az esik a legjobban, ha csak általánosan megdicsér, hogy csinos, szép... vagyok!

Persze, ha szeretné, ezek mellett megdicsérheti még ami tetszik :)

2014. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!