Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedéskor mindig rájövök,...

Ismerkedéskor mindig rájövök, hogy a nők nagy része túl unalmas, egyszerű nekem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy elvárásaim, csak lehesssen vele jót beszélgetni és legyen humora. A legtöbb nő felszínes dolgokról beszél. Engem ez nem érdekel.
2014. jan. 29. 17:31
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nehéz igazán érdekes nőt találni, a legtöbb engem is idegesít. Nagyon idegesít. Lassan 3 éve bírom... :)


Így élni nehezebb, de igazabb, úgyhogy örülj, hogy nem vagy tömegember.

2014. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Szerintem te tartod magad sokra,kedves kérdező! En nem igazán kedvelem (és ez enyhe kifejezés) az olyan embereket, akik az álfilozofikus gondolkodás eszköztárát felvonultatva azokat a témákat feszegetik, amelyeket te is írtál, és egyszerűnek titulálják azokat az embereket,akik az első randin nem a "szerinted mivégre vagyunk a Földön?" és hasonló kérdésekre kívánnak választ adni... Volt "szerencsém" ilyen emberekhez már, és sajnos az a tapasztalatom,hogy magukat rendkívül intelligens, eredeti, összetett személyiségnek látják, holott önálló gondolatuk semmiről nincs.. A vég nélkül ismételgetett sablon adta magabiztosság pedig táptalaja a "nekem mindenki egyszerű " gondolkodásmódnak.


Üdv,

Egy végtelenül egyszerű lány

2014. febr. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem merek ilyen komolyabb dolgokat felhozni ismerkedéskor,mert félek az elutasítástól. Nagyon szívesen beszélgetnék én nem felszínes dolgokról,de sajnos én meg eddig abba futottam bele,hogy a pasik megijednek minden annál komolyabb témától,mint az időjárás,vagy a milyen zenét hallgatsz kérdés. Volt,hogy beszélgetést kezdeményeztem életcélról,személyiségről,de valahogy nem voltak partnerek benne. Én elmondtam a kis gondolataimat,de csak félszavas reakciókat kaptam. Nem vagyok felszínes,de mégis mit csináljak,ha erre van igény?
2014. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!