Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálnának a nők, ha...

Mit csinálnának a nők, ha minden férfi úgy bánna velük, ahogy megérdemlik, félretéve minden vonzalmat, színészkedést, és szexuális motivációt?

Figyelt kérdés

Úgy értem , hogy nem adná alájuk senki a 'lovat' , senki nem mondaná nekik h szépek , nem viselkednének velük finoman , udvariasan , egyszóval semmi olyat nem tennének velük , amitől soknak érzik magukat.


Szerintem , nagyon,nagyon sok lány kb. egy hét után véget vetne az életének , ugyanis a legtöbbnek tényleg nincs több , csak amit mi tulajdonítunk neki (szépség,vonzerő)

és tökéletesen nulla egyébként



Kicsit tartok a válaszoktól , de remélem sikerült azért átérezni a kérdést , és természetesen az egész csak fikció!



2014. jan. 29. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

:D Szerencsére vannak lányok és nők akik rendelkeznek határozott önképpel és a külvilágtól függetlenül is fenn tudják tartani az önbecsülésüket.


Mit csinálnának? Kiröhögnének téged :)

2014. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mr. Truth ***** válasza:
84%
Nem rég pofára ejtettek kedves kérdező, jólgondolom? :)
2014. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem , több éve ezt érzem , közbe volt h volt nőm , volt h nem , de ez mindig meg volt bennem!


Feministák talán inkább kíméljenek inkább ha lehet , ez egy tisztán elméleti kérdés !

2014. jan. 29. 23:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az szomorú, ha egy férfi csak a nőért udvarias. Ne azért legyen egy férfi több, mert van nő. Önmagáért. Én is udvarias vagyok a férfiakkal, és hálás, ha kedvesek, előzékenyek, de ugyanúgy hálás és gáláns lennék akkor is ha nő az illető.


Én a jellemet értékelem, a gesztust, ami belülről fakad. Ha csak megjátszás az egész akkor szomorú és sekélyes.

2014. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Hát kérlek szépen ez egy roppant érdekes kérdés... Én például (bár biztos nem tenne jót az egómnak) nem törődnék vele. Ugyanis anélkül, hogy bárki elmondaná tudnám, hogy mire vagyok képes. Számomra (nyilván az is jól esik), de nem az a fontos, hogy valaki a külsőmet dícsérje, hanem az, hogy a tudásomat ismerjék el. Ehhez pedig nem kellenek férfiak, mert magamról is tudom, hogy mi van a fejemben. De az a nő, aki kedves, szép és okos is, az nem kerülhet ilyen helyzetbe. :)
2014. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha ez lenne... ha az lenne.... mondatoknak nincs értelme.
2014. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noydra ***** válasza:

2 féle variáció lehet.

1: Az olyan nők, akik tisztában vannak az értékeikkel, mert van is nekik.---> leszarnák az egészet.

2: Az olyanok, akik annyira egoisták, hogy istennek képzelik magukat. Általában ezek üresek belül.---> leszarnák az egészet.


Végülis 3 van, mert a 3. az a csoport, akik önbizalomhiányosak, őket csak mégjobban azzá tennéd vele.


Szóval így elméleti síkon maradva, nem lenne semmi értelme.

Vélemény? :D

2014. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hm..ugyanúgy önmagam lennék mint most, nem változna semmi (:
2014. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ha nem vagy udvarias,bunkónak fognak hinni,ha bunkónak hisznek nem fognak szeretni....
2014. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Én azt hiszem, nagyobb katasztrófa következne be, ha a nők úgy viselkednének a pasikkal, ahogy megérdemelnék. Nem akarnának tetszeni, megfelelni, mindent megcsinálni a lusta naplopó férfiak helyett, kiszolgálni őket, stb.

Azt hiszem a legtöbb férfi egy hét alatt éhen halna, megfagyna, mert nem találná a ruháit, fogalma sem lenne, hogy takrítsa ki a házát és a dolgait, ezért fertőzésekben meghalna.

Én nem mondom, hogy tiszteld a nőket - ugyanannyira, amennyire magadat tiszteled, vagy a többi pasit, de legalább ne hidd azt, hogy felsőbbrendű lény vagy és többet érsz, mint ők. Könnyebb és boldogabb az élet, ha elfogadod és értékeled őket. :)

23F

2014. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!