Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom hogy tetszem e neki...

Nem tudom hogy tetszem e neki szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Rámìrt Facebookon hogy lenne e kedvem ismerkedni ės elkezdtünk beszėlni sokat dumáltunk sok mindent tudok már róla ės vannak olyan percek amikor úgy ėrzem hogy flörtöl... mondta már hogy szėp vagyok stb... meg hogy megvėd minden bajtól meg beszėl nekem azokról a lányokról akiket ismer de mėg mindig azt ėrzem hogy nem tetszem neki mivel volt már úgy hogy eltűnt egy hėtre aztán újra folyamatosan ìrt de találkozást azt nem erőlteti de már utalt rá hogy szeretne .... fogalmamnics mit tegyek pls ! ;) egy tizenėves lány .
2014. jan. 30. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ott abbahagytam az olvasást, hogy "Rámírt Facebookon"......
2014. jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert?:0 ha nem tetszik ne nėzd normális választ kėrtem
2014. jan. 30. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos tetszel, de semmi komoly, ha unatkozik, akkor elüti az időt veled szívesen. Nyilván még 14 másik lánynál is bepróbálkozott.


Ne tegyél semmit, élvezd az életet, és tanulj ügyesen.

Leckéd kész?

2014. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) nem érdekel különösebben mert valahogy tudom hogy úgy se lessz semmi :D amúgy nincsen leckėm most de azėrt köszönöm hogy gondoltál erre is ;)
2014. jan. 30. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!