Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most én komolyan annyira...

Most én komolyan annyira ronda vagyok, hogy egy lánynak sem tetszem vagy egyszerűen nem mutatják ki a lányok ezt?

Figyelt kérdés
Például sétálok utcán vagy buszozok és azt vettem észre, hogy a legtöbb lány mintha átnézne rajtam vagy észre sem venné, hogy élek. De például tegnap egy lánnyal szemben sétáltam és vele szemeztünk, de egyáltalán nem láttam, hogy zavarba jött volna, még én hajtottam le a szemeimet utána, ő meg bátran nézett. Néha van, hogy egy lány felém néz balra vagy jobb a buszmegállóban, de semmi egyértelmű jelet nem kapok, amiből tudnám, hogy én nekem is van esélyem egy lánynál. Azt bezzeg tudják mondani neten kép alapján, hogy ronda, nyomi, cuki, helyes vagyok. De a való életben semmi jelet nem kapok, már semmi önbizalmam sincs. Mégis hogyan merjek így kezdeményezni, ha úgyis ronda vagyok szerintem meg sok lány szerint?
2014. jan. 29. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs önbizalom=élőben semmi kisugárzás= nem vagy meggyőző. remélem ezek után nem kell elmondanom, hogy hol a megoldás :)
2014. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem tom , de k.a sok csúnya lánynak van jó palija , szóval állj hozzá , úgy , hogy ha ronda vagy , te is megérdemelsz egy jó nőt !!


Amúgy meg felszínes k.a az összes , kár h erre csak most jöttem rá , de nagyon csúnyán meg fogom szivatni az összeset akivel összeakadok..

2014. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es és ha találsz valakit aki nem az és mégis inkább keresztbeteszel neki? Megérné elszalasztani az "igazit" csak azért mert néhány másikban csalódtál? Szerintem nemcsak hogy nem éri meg de igazságtalan is. Azt büntesd aki vétkezett ellened ne azt akiről azt képzeled, hogy talán gonosz. A középkorban volt ilyen felfogása az inkvizítoroknak!
2014. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
óóóó ugyan már, felejtsd el ezt a csúnya vagyok dumát. a csúnyaság amúgyis relatív. lehet magadnak nem tetszel, de honnan tudod, hogy mások mit gondolnak? az is lehet, hogy kapsz visszajelzést, csak nem tudsz a jelekben olvasni, hogy nem veszed észre mert annyira leírtad magad... egyébkét is lehetsz akármilyen helyes, ha üres a fejed normális barátnőd sose lesz. legyél máelt, intelligens, és próbálj meg bátor lenni. kezdeményezz! sosem tudhatod, hogy mi lesz. és ha elküld mert "csúnya" vagy? kit érdekel, ha olyan akkor valószínűleg sosem látod újra, ha meg közelebbről ismered, akkor sincs para, egyszerűen tegyél úgy mintha mi sem történt volna :)
2014. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért, más férfiak kapnak az utcán pozitív visszajelzéseket? :O
2014. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Legyen jó sok pénzed, és egy menő sportkocsid. Egy órán belül lesz akár 2-3 barátnőd is.

A második válaszolóval teljesen egyetértek, zöld pacsit kapott!

2014. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sétálj arra amerre én, és akkor tudok nyilatkozni... :D de valószínűleg, csak nem mutatják ki... 18/l
2014. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bettike segits válasza:
egy alapszabály a lányok többsége soha nem mutatják ki az érzéseit
2014. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!