Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen tulajdonságok előnyösek...

Milyen tulajdonságok előnyösek egy fiúnál, ha be akar vágódni egy lánynál?

Figyelt kérdés
Tánctudás, sárm, kinézet, izmos-sportos alkat, jó humor, szellemes-intelligens kommunikáció, pénz, határozottság, kedvesség, érdekesség, titokzatosság...???
2014. jan. 31. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Apoltsag, divaterzekenyseg, sportos alkat, humor, jo izles, karrier, kedves hatarozottsag, megbizhatosag
2014. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jav: sportos alkat helyett, sportos eletmod
2014. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 80%uknál jó test, meg hogy jól nézzél ki amihez kedvesség is párosul. A pénz, karrier kevésbé számít ha külsőleg rendben vagy. Ezt megtapasztaltam mert csak 2 szakmám van, amibe soha nem dolgoztam most is csak betanított munkám van, normális fizetés mellett, és a kutyát nem érdekelte különösebben hogy mi a foglalkozásom.

21/F

2014. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az adott lánytól függ. Mindenkinek más jön be.

Legalább azt írd meg, hogy milyen típusú lányt néztél ki magadnak!


Nálam:

Tánctudás jó, de nem feltétel. Sármból a nekem bejövő sárm, nem az, ami az átlagnak jön be, magyarul számomra vonzó legyen a feje, és a kinézete úgy összességében tetsszen. Duci ne legyen, kondiban se gyúrjon, ha izmos, akkor ne nagyon izmos, csak hétköznapi, ha sportos, az is csak a hétköznapi élettől vagy ha űz valami sportot és azzal jár együtt, szóval legyen vékony testalkat és mindegy, hogy izmos-e hozzá. Humor nem lényeg, csak értsük meg egymást. Szerintem szinte mindenki szellemes, csak máshogyan, erről ennyit. Intelligens viszont legyen, sőt okos legyen! Kommunikációra is legyen képes, de inkább csendes típus jön be. Pénzt ne szórja, tudjon takarékoskodni úgy, mint én.Továbbá ne a pénzzel hódítson ha gazdag, mert ráfázik. Határozottan nem jön be az, aki túl határozott. Kedves? Naná! Érdekes? Aha! Titokzatos? Hát nem mindegy mit titkol, azért lehessen megismerni...

2014. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Életrevaló lány, szeret bulizni, táncolni...ilyesmi, nem csendes üldögélős, max. másnap! :)
2014. jan. 31. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!