Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valami olyan ital, étel...

Van valami olyan ital, étel ami az alkoholhoz hasonló hatású (boldog leszel tőle, elfelejted a gondjaid, szerelem szeretet hiánya sem gyötör) de nem egészségtelen?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 14:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Sör, bor, pálinka!

Ja, hogy alkohol mentes? NINCSEN!!! :D


(Csoki esetleg. Akkor legyen csokilikőr!)

2014. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Nincs.


Adrenalin löket? Keress valami extrém sportot, hátha csak egy kis adrenalin mámorra van szükséged.

A csajok nem nyújtanak megoldást a siralomáradatodra (még az is lehet, hogy fokozzák), és elég lehangoló, hogy 25 évesen 15 éves aggyal gondolkozol. Ha nem bírsz magaddal, akkor szexpartner keresővel próbálkozz, és legalább lehiggadsz, míg jön a nagyon nagy Ő.

2014. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
nem szoktam siránkozni a kérdésemben sem tettem csak tanácsot kértem a gondjaimat csak azért írtam le mert itt kérdezte vki
2014. jan. 31. 14:55
 24/31 anonim ***** válasza:
Igyál, füvezz mindegy, így később sem leszel boldog, sőt ezek egy pár év után kegyetlenül leépítenek, és rosszabb lesz, mint előtte... Nézz körül neten, hány, de hány ember épült le, szerintem egyiknek sem érte meg. Sajnos ilyen az élet, nehéz és ilyen dolgokkal csak rövid ideig tudok boldoggá tenni, utána viszont...
2014. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
jó de már meguntam h állandóan a sz-rhoz is pozitívan álljak hozzá eddig mindig azt tettem de az elmúlt hónapokban már meguntam és h mindig mindent újra kelljen kezdenem és semmiben se legyek sikeres a lányok utáni vágyat pedig hatékonyan öli ki a pia és az egy megváltás szó szerint mert nagyon esz a fene értük
2014. jan. 31. 15:09
 26/31 anonim ***** válasza:

én neked a ciánt javasolnám.

tehetetlen rinyapina kis sz ardarab vagy.. nem értem minek szívod a levegőt.

2014. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Freak On A Leash, oké de előtte próbáld ki te majd utána meglátom...
2014. jan. 31. 16:13
 28/31 anonim ***** válasza:

velem te így nem beszélsz te utolsó rakat sz ar.

annyival rosszabb dolgokon mentem keresztül hogy össze sem lehet hasonlítani a te kis nyomorult problémáiddal, mégsem léptem így ki az emberi és a férfi mivoltomból olyan gyomorforgatóan mint te. komolyan kérdem, minek élsz még?

2014. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Na bevetted már te szerencsétlen? Majd akkor irj
2014. jan. 31. 17:26
 30/31 anonim ***** válasza:
most komolyan egy világtalan, p inát nem látott, semmirevaló alkesz próbál ENGEM öngyilkosságra buzdítani? :D próbálkozásnak is sz ar.
2014. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!