Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Bocsi a hosszabb...

Miért van ez? Bocsi a hosszabb szövegért, és normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy volt egy fiú akivel elkezdtem levelezni,ez eddig oké nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet mert nem jött be meg nem ismertem és ugye hát...ismerkedtünk de aztán egyre jobban megismertem és aztán a végén már őt láttam a leghelyesebb pasinak akivel találkoztam meg nagyon megkedveltem meg minden,pedig az elején kicsit sem jött be.Ez mért van?
2014. jan. 31. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A szerelem megszépít.
2014. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert megismerted és tetszik. Mi nem tudjuk h neked miért tetszik valaki.


De mit problémázol ezen? Örülj neki, randizzatok, összejöttök majd...stb. Tök jó.

2014. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint van remény! :D
2014. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a "szerelem első látásra" létezik. Sőt!
2014. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen...megkérdezte hogy leszek-e a barátnője de nagyon messze lakunk egymástól és aztán két nap múlva meg mondta hogy nem éri meg inkább hagyjuk de én nem bírom elfelejteni....:'(
2014. jan. 31. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Leírtad, hogy nagyon megkedvelted.

A levelezés során a belső tulajdonságai alapján megtetszett, így a külső adottságait is vonzóbbnak találod.

2014. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!:)
2014. jan. 31. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!