Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első csók, nektek milyen volt?

Első csók, nektek milyen volt?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire romantikus vagy esetleg gáz volt. Bátran írjátok meg :)
2014. jan. 31. 17:36
 1/7 Csakegylány.17 ***** válasza:
nekem nagyon jó volt :)
2014. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nagyon sok ilyen kérdés van már, de ha akarod én most csak neked írok egy választ ^^

a legelső váratlanul ért,nem gondoltam volna hogy most csók lesz, csak kb negyed mp-vel előtte :D nem illettünk össze amúgy sem, és a csók is borzalmas volt...a helyzet romantikus volt, de a csók az nagyon gáz :D a fiú eszeveszett rosszul csókolt,lehetetlen hogy az valakinek bejöjjön :D

kifejtem: nyálas volt mint állat,törölgethettem utána magam,és ráadásul a fogát is sűrűn éreztem.

a második személy,akivel smároltam már jobban csókolt alapból,vagy csak jobban stimmelt a csókstílusunk, az egyértelműen nem volt rossz, de jó sem,mert érzelmek nélkül történt,csak bejöttünk egymásnak,de ha nincs szerelem,akkor szerintem nem tud egy csók se jó lenni,akármilyen jól csókol a partner.

2014. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
katasztrófa, annyira, hogy 6 éve történt, de azóta se volt senkim.
2014. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szinte rögtön lesmárolt a fiú, én meg azt sem tudtam mi történik. :D Nem volt túl romantikus. :S
2014. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem előző héten történt...:) nagyon jó volt:) Még a srácnak facen bedobtam hogy valamikor ráér-e..mert picit félénk:) Írta hogy menjünk el egy buliba (ahova én alapból mentem volna:D). Én már a buli kezdete előtt ott voltam olyan egy órával,mert segítettem takarítani, a törékeny tárgyakat arrébb tenni. Egy idő után elkezdtek szállingózni az emberek. A srác is..:) De olyan 3-4 órán keresztül nem is beszéltünk nagyon. De amikor elmentem a telómért elém állt és megölelt. Megfogta a kezemet és elindultunk a lépcsőn. Szinte a tetején megállt, felemelt és lerakott olyan 2 lépcsőfokkal feljebb. Így ugyanakkorák voltunk:) és megint megölelt. A lépcső előtt volt egy matrac. Oda leültünk és beszéltünk MINDENRŐL.De tényleg bármiről tudtunk beszélgetni:D Feljött az is hogy, hogyhogy találkozni akartam vele..Én mondtam hogy ez szerintem egyértelmű..Ő csak mosolygott és mondta hogy nagyon örült ennek mert nem volt benne biztos, hogy nekem is bejön:)Utána ledöltünk a matracra. Nagyon közelhúzott magához. Végig a szemembe nézett. Adott egy puszit a homlokomra, utána az arcomra és az orromra. Ééés csókoloztunk:)kb. 5 percig:D ezután bementünk az egyik hálószobába és ott csókolóztunk tovább olyan negyedórát:) Utána lementünk hogy a többiek nehogy azt higgyék hogy eltűntünk. Nagyon sokat néztük egymást. Fél óra múlva megint felmentünk abba a szobába és olyan 30 percet csókolóztunk. De megcsörrent a telefonom és haza kellett mennem. Elbúcsúzáskor viszont kaptma egy szájrapuszit de ezt viszont mindenki látta. Néztek is hogy most MI VAAAN?:DD de jó érzés volt:) utána este amikor aludtam egyfolytában lejátszottam a történteket a fejemben:) És majd jövőhéten fogok vele újra találkozni:) Drukkoljatok:))
2014. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez nagyon aranyoos :DD

Sok sikert :)

HAJRÁÁÁÁ :DDD

2014. febr. 4. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!