Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok (/srácok), befejeznétek...

Lányok (/srácok), befejeznétek az alábbi mondatot?

Figyelt kérdés

Tetszik ő ott nekem. Szerintem jó fej meg aranyos. Bírom őt, és bejön. De inkább most nem akarom leszólítani, mert lehetséges, hogy _________ (, és emiatt az következhet be, hogy _______)



Elsősorban lányok válaszára vagyok kiváncsi, de hogy ne csak én élvezzem hasznát a kérdésnek, srácok, ti is írhattok ide. VISZONT kort és nemet írjatok pls :) Köszi.


20f


2014. febr. 1. 09:27
 1/8 anonim válasza:
Tetszik ő ott nekem. Szerintem jó fej meg aranyos. Bírom őt, és bejön. De inkább most nem akarom leszólítani, mert lehetséges, hogy fiú és a volt NDK ex-titkosügynöke, és emiatt az következhet be, hogy a kijáratom bejárattá válik. Majd a nehezebbik dolgát a tarkómon végzi el, és újra előkerül az a bizonyos kínai strandpapucs...
2014. febr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
Tetszik ő ott nekem. Szerintem jó fej meg aranyos. Bírom őt, és bejön. De inkább most nem akarom leszólítani, mert lehetséges, hogy fegyvert ránt (, és emiatt az következhet be, hogy lelő.)
2014. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tetszik ő ott nekem. Szerintem jó fej meg aranyos. Bírom őt, és bejön. De inkább most nem akarom leszólítani, mert lehetséges, hogy előránt a táskájából egy számszeríjat, keresztüllövi vele a koponyámat, és emiatt az következhet be, hogy az égi vadászmezőkre távozok.
2014. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tetszik ő ott nekem. Szerintem jó fej meg aranyos. Bírom őt, és bejön. De inkább most nem akarom leszólítani, mert lehetséges hogy s emiatt az következhet be, hogy ugydöntök mégse szolitom le mert félek a visszautasitástol
2014. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hagyjuk inkább az egészet a fenébe
2014. febr. 1. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Tetszik ő ott nekem.Szerintem jó fej meg aranyos.Bírom őt és bejön.De inkább most nem akarom leszólítani,mert lehetséges,hogy van barátja és emiatt az következhet be hogy elutasító lesz esetleg kikosaraz.:)
2014. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyjuk? Nem értem mit akartál ebből kihozni?
2014. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt hogy egy-kéz kivétellel mindenki csak komolytalan dolgokat ír.. nincs sok értelme így
2014. febr. 1. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!