Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 10/10-es lányok, van valakinek...

10/10-es lányok, van valakinek kedve beszélgetni, barátkozni egy ~10/6-os, de elszánt és normális férfival, és segíteni neki továbbjutni 7-es vagy akár 8-as szintre?

Figyelt kérdés

Nem párkapcsolat kialakítására vonatkozik a felkérés, hanem inkább barátságra. A segítség nyújtást meg úgy kell érteni, hogy akár tanáccsal, beszélgetéssel is segíthetsz, vagy ha megismersz, a benyomásaid elmesélésével, az erősségeim és a gyengeségeim kiemelésével, egyszerűen visszajelzéssel, visszacsatolással is.


És nem, nem az energiáidat akarom leszívni, nem a jóindulatodat akarom kihasználni, és nem arra vágyom, hogy az önbizalmamat turbózd fel.



2014. febr. 1. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Első tanács:

Ne csak a külsőt vedd figyelembe, sem a lányoknál, sem magadnál.

2014. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

9-es: nem ez alapján döntöm el. Egyszerűen az ő értékítéletük érdekel, mert ők felülről, a csúcsról néznek le rám/ránk.


10-es: nem párkapcsolatot keresek itt, írtam. De értem a nemleges választ, kösz a hozzászólást! ;)

2014. febr. 1. 15:02
 13/17 A kérdező kommentje:
11-es: köszi a tanácsot! (Bár nem látom, hogy mi a gond azzal, hogy olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik magukat a legfelső kategóriába sorolják, vagy hogy miért vonható le ebből az a következtetés, hogy nekem csak a külső számítana...)
2014. febr. 1. 15:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha level upolni akarsz használj cheatelj. Tömd ki a gatyádat és a pénztárcádat:D
2014. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Figyelj majd megtanulod hogy nem a kinézet számít a csajoknál ( már aki nem egy hülye k..)Hanem hogy hogy tudsz vele beszélni mert abból levonja mi mindenre jó a szád :D
2014. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
#15 szóval ha kicsit is számít nekem a külső, mert nem egy igénytelen utcai csövessel állok le, akkor már egy rossz k**rva vagyok? érdekes, és teljesen logikus megközelítés!
2014. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom értelmezni q kinézet és az utcai csöves között vont párhuzamot.
2014. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!