Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek bejövök neki,...

Szerintetek bejövök neki, lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik már rég óta, és úgy vettem észre, hogy az utóbbi időben felfigyelt rám. Először is elkezdte lájkolgatni facebookon a képeimet, másnap a suliban köszönt, de látszott rajta, hogy zavarban van és a barátnőim (mögöttem jöttek) látták, hogy a fiú utánam fordult és végignézett). Azóta amikor összetalálkozunk a suliban köszön és elég sokszor néz. Szerintetek tetszem neki? Mit tegyek, hogy éreztessem, hogy tetszik? Szemezzek vele? Mosolyogjak? Még soha nem volt pasim,nem tudom hogy kll ezt csinálni : )

2014. febr. 1. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, bátorítsad, mosolyogj rá, nézd gyakran, meg akkor te is lájkolgasd a képeit. manapság ez így megy. :D
2014. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem bejössz neki :) menj oda és beszélgess vele, aztán veszi az adást, és ő is lép vmit (remélhetőleg) addig ne csinálj semmit
2014. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt látod, amit látni akarsz.
2014. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lájkolgattam én is :) csak az a baj, hogy elég félénk vagyok, és nem mernék odamenni, először inkább csak szemezek vele meg mosolygok :)
2014. febr. 1. 21:30
 5/9 A kérdező kommentje:
nem csak azt látom amit látni akarok, mert akkor már 1,5 éve ezt látnám... feltűnően megváltozott a viselkedése
2014. febr. 1. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
tetszel neki szerintem, hajrá!:) nem kell még odamenni, először mosolyogj, az az egyik legfontosabb. és figyeld a reakcióit.
2014. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jah igen és nagyon nagyon hasonló az érdeklődési körünk :)))
2014. febr. 1. 21:34
 8/9 anonim válasza:
szerintem először csak mosolyogj ha kapcsol és ő jön előbb oda beszélgetni akkor annak örülj mert akkor biztos hogy tetszel neki ha nem ő is félénk nem tudja mit csináljon
2014. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
irj rá ürüggyel fb-n, hátha rájössz a szándékára.
2014. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!