Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nálatok kizáró ok, ha a...

Fiúk, nálatok kizáró ok, ha a lány pszichiátriai eset?

Figyelt kérdés
szorongás, depresszió, személyiségzavar, stb...

2014. febr. 2. 11:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom miért ponzotátok le, de szerintem minden ember vidám, egészséges embert keres maga mellé. Mit kezdjek egy olyan lánnyal, aki depressziós és búvalb@cott?
2014. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.Egyszer volt szerencsém egy depressziós lányhoz,akinek szerintem nem ártott volna egy szakértő segítsége,de nem volt hajlandó elmenni senkihez.Végül kikészített és megfogadtam,hogy soha többet nem kezdek ilyen lánnyal.Aztán megismertem egy ugyan ilyen lányt és annak ellenére,hogy dokihoz járt,szerintem a legnormálisabb lány volt,akit megismertem.Szóval nem ez határozza meg,hogy milyen az adott egyén.Bárki kerülhet mélypontra.A lényeg az,hogy tesz-e érte,hogy rendbe jöjjön,vagy nem.
2014. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont ebben a cipőben járok most, hááát... Próbálom a lányt jobb belátásra téríteni, szép szóval érvekkel. Sajnos nem hiszem, hogy hatással tudok rá lenni, maximum addig amíg érez irántam valamit. Szorítok neki, annyira megszerettem, hogy ténylegesen azon vagyok, ha nem velem lenne, akkor is teljes értékű, erkölcsös életet tudjon élni, hogy ne legyen tele bűntudattal, illetve megbánással. Viszont az ilyen mentálisan nem egészséges embereknél fennállhat az érzelmek hirtelen felborulása is, tehát benne van a pakliban, hogy hirtelen elhagy, mert mondjuk tudat alatt nem igen akar megváltozni. Hogy a kérdésedre is feleljek, ha nem egy régi ismerősről van szó én inkább kihagynám a lehetőséget, nem vagyok mazochista, hogy fájdalmat okozzak magamnak.
2014. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
A depresszió és a szorongás is kezelhető.. Magyarország egynegyede depressziós csak róluk nincs kórkép, úgyhogy kb. ennyi. Csak legyen hajlamos a változásra, gyógyulásra, hagyja hogy segítsenek neki.
2014. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem gond. Én is az vagyok.
2014. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
49%
Ha a közelemben van akkor nem, mivel én tudnék rajta segíteni. Volt már dolgom ilyenekkel, volt akit ki gyógyítottam :D
2014. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anti paladin ***** válasza:
Nem kizáró ok de nagyon függ a csaj hozáállásától. Ha próbál tenni ellene, nem gubózik be nem gond, ellenkezőleg esetben igen.
2014. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

És az ilyen toleráns fiúk mégis hol vannak?

Én is ilyen vagyok, és engem mindenki kerül, mert vagy félnek tőlem, vagy utálnak ezek miatt.

2014. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
nem kizáró ok. Sőt. Az ilyen leányzóknak nagyon is fontos a segítség :)
2014. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Mondjuk az eddigi életéből összeadva kb. 2-3 évet töltött pszichiátrián. Kezdetben szorongás, depresszió, majd mániás depresszió, borderline személyiségzavar.


Azért nehéz a párkapcsolat, mert az ilyen embereken nehéz kiigazodni, hogy mikor, mit, miért tesznek, még ők maguk sem tudnak sokszor önmagukon kiigazodni. Egyszer lelkesek, benne vannak mindenben, aztán visszahúzódnak, nem veszik fel a telefont, begubózódnak, stb..

2014. febr. 2. 12:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!