Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem, de ő csak a...

Beleszerettem, de ő csak a legjobb barátját látja bennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent megosztunk egymással,tudom,hogy nem szereti a barátját,és már szakítani is akart vele,csak abban a tudatban él,hogy a barátja szereti,és nem akarja összetörni a szívét...


Voltam már több lánnyal is,de ilyennel még soha,egyszerűen pont olyan,mint én,de tényleg,vele tudok beszélni olyan témákról,amikről soha,de tényleg soha senkivel,ő megért,ha kell akkor a vállamon kisírja magát,de amikor velem van boldog,és én is nagyon boldog vagyok,csak sajnos nem értem meg,egy paraszttal jár,akit nem is szeret,csak nem veszi észre,hogy azt a kapcsolatot soha nem tartotta semmi,és nem is fogja.... egyszerűen ha beszélgetek vele úgy az életről meg általában mindenről,akkor sokszor feljön az a téma,hogy barátok,és mivel mindketten elég magunknak való személyek vagyunk (félreértés ne essék,egymással nagyon jól érezzük magunkat) ezért feljön az a mondat,hogy ő a barátjának tart,és akkor néz rám nagy szemekkel,hogy én miért nem mondom neki ki... próbáltam neki utalgatni rá,hogy én többet érzek,de vagy túl disztkrét voltam,vagy csak egyszerűen elengedte a füle mellett... egyszerűen nekem csak ő van és nagyon szeretem,de félek,ha elmondanám neki,akkor máshogy tekintene rám,és szép lassan eltávolodnánk egymástól....


köszönöm,abból a tanácsból nem kérek,hogy csajozzak,menjek bulizni,mert nem segít,megvolt,egy éjszakáig beleszerettem másba,de reggel amikor felkeltem a lány mellett józanul egyszerűen megint csak rá tudtam gondolni,ezt az estét meg már ezerszer megbántam.


mit tegyek? nagyon szeretem,de fogalmam nincs,hogy ő mit érezhet irántam,egy barátnője mondta,hogy nagyon szeret engem a lány,de csak mint barátot,és ez nagyon fáj nekem.... egyszerűen semmihez nincs kedvem,tanulni,gépezni,filmezni,vagy akár bulizni nélküle... amikor nincs velem egyszerűen sötétbe borul a világ és kifejezhetetlen fájdalmat érzek...


soha nem kerültem ilyen közel senkihez,vele tényleg minden gondolatomat megosztom,és ő is velem,de ezt a témát nem merem felhozni,mert félek,hogy eltávolodunk egymástól,a végén már csak a kötél vagy a pohár marad nekem társnak...


egyszerűen úgy érzem,ő életem szerelme,és hogy a sors akarta,hogy találkozzunk,de mégsem tudom neki elmondani,mit érzek iránta. bár tudom,hogy a szerelem múlandó,de én nem akarom feladni,azt akarom,hogy tudja,csak egyszerűen annyira,de annyira félek,hogy ha elmondom,akkor életem minden boldogságát mindössze pár másodperc alatt dobott el magamtól....


az meg a másik,hogy még 2 évig minimum minden nap találkoznánk az iskolába,és nem tudom,hogy bírnám elviselni ezt....


amúgy a barátjával távkapcsolatban vannak,eddig talán négyszer ötször találkoztak,de csak azért van vele,mert hosszú idő után ő volt az első fiú,aki foglalkozott vele,és mire rájöttem,hogy valami lesz kettőjük közt,már túl késő volt... én még ezután kerültem közelebb hozzá,de már nem tudtam mit tenni...


én 18 vagyok ő 17


2014. febr. 6. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Nem olvastam végig, de ha egy lány csak barátnak tart egy fiút, az azt jelenti, h nem tartja elég jóképűnek.
2014. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kérsz olyan tanácsot ami segítene abban h elfelejtsd...akkor szenvedj.

Minden gondolatodat megosztod vele...ezt miért nem? Fel kellene vállalni az érzéseidet,nem vagy már dedós....vagy mégis?

2014. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tudom,hogy fel kéne,de olyan nehéz... nekem se volt igazi barátom évek óta,és sose szerettem senkit ennyire...


ő szintén eléggé egyedül volt az elmúlt pár évben,és nagyon nagy szerencse folytán hozott minket össze a sors,és nagyon félek,hogy elveszítem,és megint beköszönt a magány és távol maradok az emberektől hosszú időre

2014. febr. 6. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:

he elmondod neki és ő nem érez úgy és a viszonyotok is megromlik akkor egy kalap....t nem is ért a kapcsolatotok...

Jobb így h némán szenveedsz?

2014. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érintsd meg néha gyengéden, simogasd meg pl. a vállát, vagy a hátát. Először csak kis ideig érintsd meg, majd ahogy telik az idő, egyre többet simogasd.

Ha elhúzódik, akkor inkább hagyd abba, de ha mosolyog, akkor folytasd, majd valamikor mondd el neki, hogy többet szeretnél.

Majd írd meg, hogy végül összejöttetek-e. :)

2014. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!