Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/Férfiak! Szerintetek nem...

Fiúk/Férfiak! Szerintetek nem érdemeltem volna meg egy következő találkozót?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy lánnyal, akivel egyszer találkoztunk közösen, csak mi ketten. Ott minden rendben ment köztünk. Aztán érdeklődtem iránta megközelítőleg két hónapig, miután közölte velem, hogy nem akar tőlem semmit, szóval fölösleges a következő találkozó. Amikor kerestem néha kifejezettem elutasító volt, másszor pedig simulékony, és nem értem, hogy miért kell ilyen minősíthetetlen magatartást tanúsítania? Ő soha nem keresett, csak válaszolt.


Úgy érzem, hogy ennyi idő alatt már megbizonyosodhatott volna arról, hogy nem akarom kihasználni (lehet ez a baj). Szóval szerintetek még mindig kéreti magát, és jól esik neki, hogy valaki "koslat" utána, és azzal játszhat kedve szerint, esetleg tesztel, hogy mennyire vagyok kitartó vagy hagyni kell a p*csába!? 20/F 20/L


2014. febr. 7. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni...hagyd.
2014. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Illik hagyni a 3,14csába. Amelyik nő nem értékeli az én törekvéseimet, azt ott hagyom a fenébe.
2014. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekled ennyi. Ha érdekelnéd már rég együtt lennétek sülve főve. Én nem vesztegetném rá az időmet. De meg is mondta hogy "nem akar tőled semmit", abból melyik részét nem értetted?
2014. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Moszuke ***** válasza:

Amikor kerestem néha kifejezettem elutasító volt[...]

Ő soha nem keresett, csak válaszolt.

Szóval szerintetek [...] jól esik neki, hogy valaki "koslat" utána, és azzal játszhat kedve szerint,[...]hagyni kell a p*csába!



idéztem a kérdésedből. összetettem a választ is egyúttal.

2014. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindig az ilyen r*bancokat fogom ki...
2014. febr. 7. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval 2 hónapig nem is találkoztál vele, most meg meglepődsz, hogy nem akar tőled semmit. Ja és persze a lány rib*anc, ha nem tetszel neki.


Mielőtt még azzal jönnél, nem lány vagyok.

2014. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A ribi, az nem ez. Ő max döntésképtelen és érzelmileg labilis. A kettő nem ugyanaz, ne keverjük a fogalmakat.
2014. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen csak ha hallgatok másokra - akik ribi véleménnyel voltak róla - akkor most nem itt tartanék. De most már tudom, hogy tényleg az.
2014. febr. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!