Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismersz olyan párt a környezet...

Ismersz olyan párt a környezetedben, ahol az egyik fél kifejezetten jól néz ki, (lány=szép, férfi=jóképű) a másik pedig átlagon aluli külsővel rendelkezik?

Figyelt kérdés

És még mondjuk anyagilag is egy szinten vannak, mert ügye van az a pénz...


Esetleg neked volt olyan tapasztalatod, hogy pl. egy nem túl előnyös külsejű emberrel összejöttél, pedig enyhén szólva sem jött be, viszont a belsőtulajdonságaival elfeledtette veled ezt a dolgot?



2014. febr. 7. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval te sem nézel ki jól,ne reménykedj,a küldő a domináns sajnos.Tapasztalat;)
2014. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem, hanem mert általában hasonló kinézetű embereket látni együtt, és kíváncsi lettem volna egy másfajta történetre is.


Kicsit gáz, hogy ennyire felszínesen működünk, még a kicsit idősebbek (~40) is.

2014. febr. 7. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt rá példa, hogy nem kifejezetten "jóképű" pasival jártam, mert intelligens volt és a stílusával teljesen megnyert magának. anyagilag nem állt jobban mint én, talán még rosszabb volt, de ez nekem nem számított. Külön megemlíteném, hogy szexuális téren is sokkal jobbat nyújtott mint "jóképű" kortársai.

35N

2014. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én sok ilyet láttam, és az volt a legdurvább, hogy általában nem ilyen felszínes okok voltak mögötte, hogy pénz..
2014. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
viszont ezekben a kapcsolatokban a nő volt a szebb, innét látszik, hogy egy férfinél a személyiség a döntő, a külső csak egy belépő, de a bent maradáshoz kevés, azt mondanám 60-40 arány a személyiség javára, de ha egy lányt leveszel a lábáról a személyiségeddel, akkor külsőre is megszeret
2014. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!