Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogy vélekedtek a...

Lányok, hogy vélekedtek a csúnyább fiukról?

Figyelt kérdés

Mennyi esélye van ismerkedésnél egy nem igazán jóképű fiunak,ezt arra is értem hogy adtok-e legalább egy annyi lehetőséget hogy meghallgassátok mit szeretni veletek közölni?


16/F



2014. febr. 8. 12:43
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
ha nem lenne pattanásom akkor kifejezettem szépnek tartanám magam,de hát,kinövöm
2014. febr. 8. 13:42
 12/31 anonim ***** válasza:

"Bármelyik férfi képes a képzeletbeli 10-es skálán legalább egy 7-es szintre eljutni, azaz átlag feletti külsővel rendelkezni."

Ha komolyan így gondolod, akkor nem láttál még engem.


"Ami már szinte bármelyik nőhöz elég"

Jó vicc!

2014. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
a tesalkatommal teljes mértékben elégedett vagyok,mert a mellizmai is látszanak eléggé,és a hasizmom is(de nem járok gyúrni,csak egyszerüen örököltem és mivel hiperkatív vagyok ezért elhízni sem tudok)
2014. febr. 8. 14:00
 14/31 anonim ***** válasza:

"Ha komolyan így gondolod, akkor nem láttál még engem."


Mutass képet. Mi a jó vicc? Hogy átlag feletti külsővel, stílussal és tökösséggel simán felszedhetsz jó nőket, ha elég sokat megszólítasz és kiszűröd azokat, akik épp elérhetőek? (vagyis azokat, akik pl. nincsenek kapcsolatban, épp nem a pasigyűlölő korszakukat élik, nem leszbikusak, nem vallási fanatikusok, nem 2 napja szakítottak és most nem akarnak senkit stb.)

2014. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Képet nem mutatok, mert volt már, h visszaéltek vele, de ha egy férfi alacsony, és még az arca is csúnya, akkor nem tud olyat csinálni, amitől akár egy lánynak is kellene. Én annyit tudtam elérni, h nem röhögtek ki meg szóltak be rendszeresen az utcán a külsőm miatt, de most már ez se megy.

Ha csak simán átlag feletti a külsőd, az max az átlagos csajoknak elég. A normális és/vagy szép csajok nem adják 10/10-es pasinál alább, mert válogathatnak kedvükre. De a csúnya lányoknak is minimum átlagos pasi kell.

2014. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Alacsonyság

[link]


Átlag feletti vs. 10/10 külső

[link]


Kevés olyan pasi van, akinek átlag feletti a teste, az öltözködési stílusa és emellett még kezdeményezni is képes és nem csak passzívan várja, hogy felszedjék.

2014. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Hadd ne mondjam, mennyire lehet hinni az ehhez hasonló oldalaknak... Én egy darabig mertem kezdeményezni, de miután mindenki elutasított a külsőm miatt, belefáradtam.
2014. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, persze hogy elutasítanak. Pont arról szól a dolog, hogy legyél átlag feletti és már nem lesz problémád a külsővel. Az átlagot meghaladni meg nem olyan nagy teljesítmény, elnézve a sok túlsúlyos/vézna, igénytelenül öltözködő, görnyedt testtartású srácot.
2014. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló feldobtad a napomat,és tényleg igazad van,ha körülnézünk....(csak az osztályom fele kövér,negyede zsíros haju,nekem pedig van pár pattanásom,és ezéert voltam elkeseredve)annyira örülök hogy felnyitottad a szemem erre a hozzáállásra.
2014. febr. 8. 16:12
 20/31 anonim ***** válasza:
Helyes, hozd ki magadból a maximumot és nem lesz gond. Meg persze ne csak várd a sültgalambot, hanem csajozz ezerrel. Tudod, nagy számok törvénye.
2014. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!