Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok tanácsok kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok tanácsok kellenek, valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Idén sok helyre hívtak szilveszterezni de mindet lemondtam egy miatt ahova nem volt kedvem menni. hiába hívtam vissza a többieket már nekik is már programjuk akadt. a barátom is az egyik haverjánál lesz de annak az anyja olyan h no pia no csajok, szval ez is kilőve. azért választottam ezt a kategóriát mert ezt olvassák a legtöbben és kérlek titket adjatok tanácsot vagy osszatok meg velem tapasztalatokat. itthon egyedül szülőkkel 15 évesen miközben minden facebook ismerősöm posztolja a jobbnál jobb képeket facebookra a nagy bulikról stb.. és a kedvem is rossz, így kezdeni az új évet..
2012. dec. 31. 16:58
 1/6 anonim válasza:
Nyugi én se megyek sehova :DD
2012. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sdan válasza:
én 14 vagyok és szüleim elmennek ismerősökhöz tesóim barátokhoz és csak én leszek :(
2012. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

XD facebook ismerős XD Miért facebookon kívül nem ismerősök? XD


NA mind1, foglald el magad, játssz olvass és okulj.

2012. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is itthon leszek, mert én meg beteg lettem.. és?

Ki nem sz*rja le mi van facebookon :)


Néhány emberkével elbeszélgetünk itt a neten. Inkább gyere te is ;)

2012. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon édesek vagytok tényleg :)) teljesen megnyugodtam nagyon köszönöm nektek <3 tündérek vagytok
2012. dec. 31. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem úgyvolt,hogy megyek bulizni.nem ebben a városban,hanem kb egy 5km-re levő üdülődelyre(Szécseny a neve,Erdélyben van).aztán a többiek kimentek kocsival,engem meg a legjobb barátnőm kellett volna kivigyen,de ő is kiment.elvették a kedvem teljesen,és összevesztem vele,nagyon jóban voltunk.most könyörög,hogy menjek ki mégis,de hívtak máshova.igazából sehova sem szeretnék menni,teljesen elment a kedvem:(( 14L
2012. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!