Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok az ISTJ nőkről?

Mit gondoltok az ISTJ nőkről?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 11:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%
Ostoba, mert nem tudja az 500ezredik jelentéktelen mozaikszó jelentését? Gratulálok.
2014. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ostoba, mert nem tud rákeresni a Gugliban, ahol le van írva.
2014. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
rákerestem kidobta vmi lélektani marhaság,elküldeném az anyjába meg még azt is az övébe.
2014. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Istenem, mennyire primitív emberek vannak itt :)
2014. febr. 9. 13:39
 15/22 anonim ***** válasza:
12%

Pontosan értjük, hogy mi ez az egész, pont emiatt tartjuk hülyeségnek.

A hozzáállásoddal (amiről árulkodnak a hozzászólásaid) pont, hogy te fogsz beletartozni a gyk. fogyatékos szintjébe [előítélet, általánosítás.] Ahelyett, hogy elmagyaráznád, hogy SZERINTED miért fontos ez, oktalanul ráaggatod a számodra ismeretlen emberekre a primitív, buta jelzőt.

Nem attól lesz valaki hülye, hogy nem ért valamit.

2014. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

Elég gáz, ha ennyire nem érted, mi a helyzet. Ha szerinted előítéletes és oktalanul butának nevező ember vagyok, akkor valami egészen más világban élhetsz. Bemásolom ide is:


"Na nézzük, mi is folyik itt: "hú, látok egy mozaikszót, amit nem ismerek, mondok hasonló mozaikszavakat, biztos nagyon vicces és eredeti lesz! Meg sem próbálom megérteni, mi lehet a lényege a kérdésnek, hiszen amit nem ismerek, az csak hülyeség lehet! Sőt, ha valaki felhoz valamit, már biztos, hogy aszerint éli az életét, olyan nincs, hogy csak simán beszélget a témáról! És ha valaki meg meri mondani, hogy mennyire butuska vagyok, majd jól rámondom, hogy túlsúlyos, igaz, hogy nincs köze semmihez, de biztos belátja majd a hibáját! Tyű, anyukám büszke lenne rám!""

2014. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy te mindenkit lehülyéztél itt, és nem csak azt, aki valóban az volt. : )
2014. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ezt hogy sikerült összehallucinálni?
2014. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Talán a válaszaid erről árulkodnak?: )
2014. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Valami konkrétum esetleg? Mert ilyet pont nem írtam.
2014. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!