Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 1,54 cm magas es 47 kg vagyok....

1,54 cm magas es 47 kg vagyok. Megszeretnek noni. Mivel epp, hogy csak surolom az 1,54 cm-ert. Sokan szologatnak be, hogy kicsi vagyok. Mar egy eve nem nottem semmit. (? )

Figyelt kérdés

47 kg sok az 1,54 cm-hez?

Szerintetek az masoknak szimpi volna ha emos lennek? De csak ruhaban.pl.Fekete nadrag,tornacipo es valami cuki bordopluz.+melegito ami fekete.A hajam nm lehetne emos mivel nagyon kicsi a homlokom es ezert is monta a fodraszom nemalna jol nkm frufru vagy oldalfrufru semm.

Velemenyetek koszonom.14/L

Helytelenirasert bocsanat kerlek ne erre tegyetek megjegyjeseket nem ezert irtam ki a kerdest.Koszonom.Leci kort es nemet is

irjatok. Linkelnetek nkm emos ruhadarabokat? Pulcsi ne legyen fekete.Koszi.



2014. febr. 9. 17:14
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Utolsó vagyok, az emós kérdést meg felejtsd el, az emósok gusztustalanok és hülyék!Mégis mi a menõ abban, ha valaki divatból vagdossa az ereit?Nekem is van emós osztálytársam, hát inkább ne beszéljünk róla, hogy néz ki és hogyan viselkedik.Az, hogy folyamatosan mûdepis és sajnáltatja magát, még a legelviselhetõbb tulajdonsága.
2014. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Hogyha mondjuk kézilabdáznál, akkor fogyhatnál és nyúlhatnál pár centit. És az emós dolgot ha nagyon szeretnéd, csinálhatod, de én a helyedben nem kezdenék hamar bele, még változhat a véleményed.De kérdezd meg a szüleid, h mikor nőttek meg, mert lehet h te is későn érő típus leszel. És fel a fejjel, érezd különlegesnek magad, amiéert alacsony vagy! Nézd az előnyeit pl nem fáj annyira ha elesel.
2015. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!