Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A hajfestés, túlzott sminkelés...

A hajfestés, túlzott sminkelés stb, valóban önbizalomhiányra vall a lányoknál?

Figyelt kérdés
Természetes külsőből, kisugárzásból eredően nem lennének képesek felkelteni a férfiak érdeklődését?
2014. febr. 10. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor nekem hatalmas önbizalmam van, mert se festett hajam, se sminkem nincs :P


Ez inkább olyan a nőknek mint egy rituálé. Szerintem nem a csábításról szól, hanem arról, hogy a nő önmagának tetsszen. Van egy hétköznapi arca, és van egy díszbe öltöztetett. És a sminkelés ezt a díszt jelenti.

2014. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hát akkor még sincs az adott nő megelégedve magával -legalábbis külsőleg- ha sminkeli, és festi a haját. Ha meglenne, ezekre nem lenne szüksége, és nem szorulna rá, mert tetszene neki az, amilyen eredetileg van.
2014. febr. 10. 12:15
 3/10 anonim válasza:
Azért az önbizalomhiány és a külső megjelenéssel való elégedetlenség nem ugyanaz...
2014. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem :)
2014. febr. 10. 12:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot?
2014. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
1-es.He ?Ezt te gondolhatod komolyan!Bár a nők és a gondolkodás...
2014. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van önbizalmam, pedig sminkelek és a hajamat is festem.


A hajfestés szükséges rossz - csak 21 éves vagyok, de erősen őszülök (apukámtól örököltem), és elég hülyén néz ki ilyen fiatalon, főleg, hogy sötét a hajam. Az eredeti hajszínemmel kb. megegyező árnyalatot használok.

Sminkelni pedig egyszerűen csak szeretek :) Nem egy teljes harci díszt kell elképzelni, de általában ki vagyok festve. Szeretem, hogy kiemeli azt, ami szép az arcomon. Ennek ellenére smink nélkül is megvagyok, ha úgy hozza a helyzet.

2014. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A túlzott smink sem feltétlenül, sokan szeretik követni a sztárok által előirányzott divatot. Hogy aztán ez kinek, milyen jól áll, az ugye más kérdés.
2014. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz "túlzott smink" alatt.

Ha vakolat, akkor az inkább gyakorlatlanságra, meg gyenge stílusérzékre vall.

Egy erős smink lehet szép is, ha ügyesen van elkészítve, ez utalhat jó stílusérzékre, kreativitás, igényességre.

A hajfestés szintén stílusérzékre, igényességre vall.

Önbizalomhiánya max annak van aki ezen lányok láttán folyton irigykedik meg ler. bancozza őket :P

2014. febr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor nézzük kicsit más szemszögből a dolgokat. Egy erősebb sminkhez épp hogy önbizalom kell, hogy azt a nő tudja, merje viselni. Ez a kérdéskör azért nem ennyire fekete-fehér.
2014. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!