Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki barátkozni? (ismétlem...

Valaki barátkozni? (ismétlem barát--->legjobb barát)

Figyelt kérdés

Tök mindegy hogy fiú/lány. Csak ne legyen csúnya. 12-13 évesek írjanak ha lehet:)

13/L

Ès netes barátra gondolok...



2014. febr. 10. 17:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Értelmessze??
2014. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon gyorsan állítsd le magad!

1.több mint 2x olyan indős vagyok mint te

2.neked hogy esne ha egy neked szimpi csaj azért nem barátkozna veled mert szerinte ronda vagy? O.o

Fingod sincs az emberi érzelmekről Cica-virág!

2014. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó ég milyen szánalmas vagy! Téged nem tanítottak meg arra, hogy tiszteld a nagyobbakat? Még akkor is, ha "csak" 16 évesek (mondjuk). 12 évesen én vígan néztem a Minimaxot/Disney channelt és nem netes barátokat kerestem. Egyébként meg nincs igazad, Quasimodoval is simán összehaverkodnék. Szóvak erről ennyit.
2014. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Tisztelem a nagyobbakat de akinek ilyen stilusa van azt nem! És tényleg szánalmas vagyok!!!:P

Baj ha akarok valakivel beszélgetni?:0

2014. febr. 10. 19:13
 15/16 anna0905 ***** válasza:
Írhatsz! És amúgy én sem értem miért kell cseszegetni! Ezt írta és kész! Nem mindegy nektek hogy kivel barátkozik? Amúgy lány vagyok.
2014. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Idegen Ember válasza:
Tudom hogy ez mar egy regi poszt de miert van mindig az hogy a nagyobb bantja a kisebbet es ha a kisebb visszaszol akkor mar o a bunko meg tiszteletlen...nekem van 3 lengyel baratom akikkel nagyon jo kapcsolatba vagyok es nagyon sok elmennyel bovultem amikor naluk voltam 1 hetig.es meg annyit teszek hozza hogy nem lett volna egyszerubb elolvasni a kerdest es tovabbmenni?
2017. jún. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!