Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van értelme itt...

Szerintetek van értelme itt ismerkedni/barátkozni?

Figyelt kérdés
Sok embert megismertem már innen, és a többsége már nem kíváncsi rám. Kezdem azt hinni, hogy bennem van a hiba. Tudom, hogy az oldal nem erre való, de mégis az ember társasági lény, és a téli estéket legalább feldobja egy kis dumaparty.
2014. febr. 10. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha leutazol a 200km-re lévő netes ismerősödhöz,mint én, akkor lehet itt is barátokat szerezni,mert ugye titokzatos körülmények között közel sose lakik senki. :D
2014. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme. Én például két nagyon rendes, értelmes embert is megismerhettem itt és remélem, hogy a jövőben is sikerül ilyen emberekre rátalálnom itt az oldalon.
2014. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom számítez de a tesóm itt szerzet egy nagyon jó csajt magának :D
2014. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
persze hogy van értelme :)
2014. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem van értelme itt ismerkedni. Nekem már több randi és szex is összejött ennek az oldalnak köszönhetően. :)

19/F

2014. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs értelme szerintem. Egy lány sem nyitott az ismerkedésre, még csak találkozni sem akarnak!
2014. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is szívesen barátkozom itt. Vannak, akikkel azóta is beszélek, és vannak, akik pár üzenet után nem írtak többet.

F

(te fiú/lány vagy-e?)

2014. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van. :)
2014. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok.
2014. febr. 10. 17:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Nekem van pozitív és negatív tapasztalatom is, de egy olyan ember van, akivel igazán jóban lettem ezen az oldalon, a többiről idővel mind kiderült, hogy van valamilyen defektje.
2014. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!