Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme ismerkedni vele...

Van értelme ismerkedni vele szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány aki nagyon tetszik és van egy közös ismerősünk aki már mesélt róla pár dolgot és elég sok közös van bennünk a lánnyal. Mellesleg tényleg nagyon megfogott benne valami. Viszont most tudom hogy a lánynak tetszik egy srác és össze is jönne vele csak a srác tétlenkedik vagy nem akarja megbántani vagy ő lehet nem akar vele össze jönni nem tudom. Van értelmeme szerintetek bejelölni a lányt és megismerkedni vele, mer én tényleg úgy érzem hogy hoszabb kapcsolat is lehetne belőle ha normálisan eltudunk beszélgetni és jól ellennénk. Szerintetek akkor van értelme? Vagy ha a lány bele van esve valakibe teljesen felesleges? A lány amúgy 18éves és szűz. Elvileg barátja se volt még. Előre is köszi a válaszokat:)
2013. jún. 10. 22:24
 1/2 anonim válasza:
Szerintem megéri és ha nyitott feléd és megismeritek egymást könnyen lehet, hogy ott hagyja azt a srácot akibe most "bele van esve".
2013. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha akarsz lenni egy "ha nincsen ló, jó a szamár is" ember, akkor igen. Amúgy meg nem. Ha a sráccal összejön, akkor te bekerülsz a barátzónába és vége mindennek.
2013. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!