Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék egy lányt megismerni...

Szeretnék egy lányt megismerni, akibe szerelmes vagyok, de ezt ő még nem tudja. Mondanátok néhány tanácsot?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy holnap suliban az egyik szünetben oda megyek hozzá, de nem tudom, hogy mit mondjak. Segítenétek nekem? Mit csináljak, mire kell odafigyelni, hogy jó benyomást keltsek?

2014. febr. 9. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyél vele kedves, mosolyogj és ne görcsölj. :)


Egyébként odaslattyogsz és mondasz egy ilyesmit, hogy: Szia, már múltkor is láttalak és el kell mondanom, nagyon csinos vagy...ezután már akármiről mehet a beszélgetés.


Igazság szerint manapság ez tolakodónak tűnhet, de most úgy csak ne menj már oda egy (talán) ismeretlenhez, hogy "Szia, mizujs" :)

2014. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Vigyél neki egy finom csokit, nyomd a kezébe, és mond neki: Rád gondoltam neked hoztam, és osonj el:) Másnap szerintem a leányzó ott fog toporogni, hogy láthasson:D
2014. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben, és mindig a szemébe kell, hogy nézzek?
2014. febr. 9. 17:21
 4/8 anonim válasza:
mosolyogj,kérd meg mutassa meg hol van az egyik terem,ebédlő,tornaterem..
2014. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötletek :) és ha esetleg megkérem, hogy segítsen pl. a matek háziban?
2014. febr. 9. 17:26
 6/8 anonim válasza:
idősebb nálad? mert matekházis csak akkor jó ha a lány pl:11-es te meg 10-es forditva elég hülyén jön ki...
2014. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
8.-os
2014. febr. 10. 06:48
 8/8 anonim ***** válasza:
házi, igaz furcsa volt mikor havernak segítetem aki 4 el feljeb jártXD
2014. febr. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!