Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők nem foglalkoznak munkané...

A nők nem foglalkoznak munkanélküli férfiakkal?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 00:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha a munkanélküliség mellett is el tudja tartani magát, illetve tiszteletben tartja, ha lemondok egy randit a munka miatt, akkor nem érdekel. Persze azt nem tudom, hogy mivel tudna meggyőzni, hogy nem csajozik a hátam mögött, amíg én melózom.
2014. febr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11


Ha melózik = nem csal meg, ha munkanélküli akkor tuti másokkal ismerkedik...? Elcseszett egy logika ez.

2014. febr. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

# 11

your fail lvl=EPIC

2014. febr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 fGhw39-84th válasza:
12%
Ez nem igaz! Én ismerek egy nőt aki igen: a járási munkaügyi központban ügyintéző!
2014. febr. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%
Én még tanulok, szóval nem teljesen hozzám szól a kérdés. De pl nem szívesen ismerkednék olyannal a korosztályomban, aki nem csinál semmit, csak lóg a szülei nyakán suli és munka nélkül. Egyetem után van egy bizonyos idő, amíg nem lényeges, hogy van-e munkája, de hát összességben, nem... Meg aki nem dolgozik, az munkát keressen ne csajt.
2014. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%
Én még tanulok, szóval nem teljesen hozzám szól a kérdés. De pl nem szívesen ismerkednék olyannal a korosztályomban, aki nem csinál semmit, csak lóg a szülei nyakán suli és munka nélkül. Egyetem után van egy bizonyos idő, amíg nem lényeges, hogy van-e munkája, de hát összességben, nem... Meg aki nem dolgozik, az munkát keressen, ne csajt.
2014. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"Meg aki nem dolgozik, az munkát keressen, ne csajt."


Ez is egy elcseszett logika.

2014. febr. 11. 16:07
 18/18 anonim válasza:
Ha jóideje együtt vagyok a párommal és munkanélküli lesz az nem probléma... Megoldanánk... az hogy valakit épp nem rég rúgtak ki, vagy szűnt meg a munkahelye, nem kizáró ok nálam egy kapcsolatra.. Ha valakinek lenne munkája de lusta és nem megy dolgozni, az kizárja a kapcsolatot, mert szánalmasnak tartanám...
2014. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!