Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Eleve kizáró ok, ha...

Csajok! Eleve kizáró ok, ha valaki munkanélküli?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban munkanélküli vagyok,de előtte is,meg utána is volt és lesz állásom.Ráadásul elég jól kereső szakmám van.Mégis az az érzésem,ha ez szóba kerül,akkor valamiért az adott lány nem akar randizni se.Emiatt van,vagy mi?
2013. nov. 18. 10:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, munkanélkülivel én sem randizom. Szerintem rohadtul kizáró ok.
2013. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Bennem is keltene negatív érzéseket ez a dolog, hogy valaki munkanélküli, meg hát az elején, lehet nem is adná magát nagyon jól a dolog, ha ezt megtudnám :/

De attól lehet valaki jó ember, nem azt mondom ...!

2013. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
10%
a tapasztalat azt mondja,hogy igen. beszélgettem itt munkanélküliekkel, és kb nem lehetett velük miről beszélni, na meg nincs munkája, nincs pénze találkozni. biztos van kivétel
2013. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%
Én férfi vagyok, de nálam nem számít, ha a csaj munkanélküli, egészen addig nem számít, amíg nem rajtam akar élősködni és lehúzni engem. Ha keres munkát rendületlenül és látom rajta, hogy akar elhelyezkedni, akkor simán ismerkedem vele. Minden ember életében vannak nehéz időszakok, aki ezt nem érti meg (ellenére, hogy a másik szimpatikus neki), az meg sem érdemli a boldogságot.
2013. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszi emberek,azt hiszem erre számítottam. :/
2013. nov. 18. 11:02
 6/30 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2013. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%

4-es vagyok megint:

De itt a 81%-os hölgytől azért megkérdezném, hogy szerinted minden esetben az illető tehet arról, hogy munkanélkülivé vált, vagy eleve még nem kapott lehetőséget sehol? Manapság is úgy van mint régen: ismerős ismerőse érvényesül, ritka az az ember, aki teljesen eegyedül, magától küzdötte fel magát a semmiből (szerzett egyedül munkahelyet). Mindeki kerülhet ilyen helyzetbe...

2013. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
57%
attol hogy munkanelkuli, meg nem lesz mas a szememben. ha eloskodni akar, az mas kerdes. en pl adnek eselyt barkinek, nem szamit hogy mennyit keres, van-e munkaja, stb. ahogy az egyik valaszolo irta, mindenkinek lehetnek nehez idoszakai (es nem csak a munkanelkuliseg szamit nehez helyzetnek).
2013. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
ha keresel közben rendesen akkor nem, sajnos manapság sokan vannak igy és nem is akarnak igazán dolgozni. ismerek pár iylet, na az kizáró ok, de ha tényleg midnennt megteszel hogy találj munkát akkor nem.
2013. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
igen
2013. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!