Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha azt akarom...

Mit csináljak, ha azt akarom hogy egy bizonyos lány bejelöljön fészbukon?

Figyelt kérdés
Ha én jelölném őt, egyértelművé válna neki hogy nyomulok, és valószínűleg bénának tartana... Így valahogy rá kell vegyem hogy ő jelöljön... xD Hogy lehet ilyet csinálni?
2014. febr. 11. 16:47
1 2
 11/13 anonim válasza:
használd a telepátiát
2014. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 tubifex válasza:
hát ez nem valami imponáló egy lánynak, ha nem mered megjelölni. abból h megjelölöd nem az jön le h jajj bejövök neki. csak akkor fog erre gondolni,ha elfogadja a jelölést és minden képét és posztját lájkolod még visszamenőleg is. sztem így tart bénának,h férfi létedre még bejelölni sem mered és azt várod,h ezt ő tegye meg. sok sikert! én tényleg szurkolok neked, de a sikerhez az kell,h megtaláld az elveszett tökeidet és bátran férfiként viselkedj
2014. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves "tubifex": Jogos! :D Kösz, ezen most jót nevettem, de biztos igazad van :D
2014. febr. 11. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!