Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megtetszett egy sokkal idősebb...

Lana22 kérdése:

Megtetszett egy sokkal idősebb férfi. Lehetséges hogy apa koplexusom van?

Figyelt kérdés
Én 22-éves vagyok és ő pedig 42-éves.Az apukámmal egyidős.Sosem tetszettek az idősebb férfiak,és azt is el ítéltem aki velem egykorú és ilyen korosztályból választ párt magának.ő nagyon udvarias és határozott.
2014. jan. 20. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
És te is tetszel neki?
2014. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vagy végre egy értelmes férfira akadtál,de hajthat a kíváncsiság is

nem törvényszerű ezért az apakomplexus

2014. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy apakomplexus lenne, mint inkabb raebredtel, hogy nem csak a huszeveseke a vilag. Egy erett pasi ugyanolyan ferfi (ha nem jobb), mint egy fiatal ... raadasul tapasztalt, lehiggadt es sokkal bolcsebb, mint a "tacskok".
2014. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én 16 évesen voltam egy 30 éves férfiba szerelmes, de nem tudom ez mit jelent. utánna viszont már inkább a saját korosztályomba keresgéltem.. :) 19L
2014. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tetszem neki.Csak én vagyok kicsit összezavarodva,nem értem magam.Az apámmal a kapcsolatom nem volt túl jó,mindig megakartam felelni neki.És ezért gondoltam az apa koplexusra de valószínűleg csak megtetszett az benne,hogy megértő nem úgy mint sok huszonéves srác.A válaszokat köszönöm:)
2014. jan. 21. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!