Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nálatok labdába sem...

Lányok, nálatok labdába sem rúghat egy fiú, ha alacsony és vékony? Miért csak a magas vagy nagy súlyú fiúknak adtok esélyt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
debreceni vagy?
2014. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
mert a négereket szeretik!
2014. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló tetszik, mint te, de elvileg nem érdeklik a nők.
2014. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt már tőlem kisebb barátom is, de jelenleg a magas férfiak jönnek be. Ha valakinek nem tetszik egy kisebb termetű, nem erőltetheted magad rá. Olyan lányok is vannak, akiknek a kisebb növésű fiúk tetszenek, csak meg kell találni :)
2014. febr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Annak adnak esélyt akinek nagy az önbizalna!
2014. febr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg kell találni, mint tűt a szénakazalban, akkor úgy látszik irány a prostizás. :(
2014. febr. 12. 18:41
 7/10 anonim válasza:
Én pont úgy vagyok vele hogy mindig a nálam alacsonyabb fiúkat szúrom ki,és ez néha nagyon rossz érzés:(Szóval én tapasztalatból beszélek hogy az alacsonyabb fiúk mindig aranyosabbak:D
2014. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Látod kérdező, már írt is ide valaki, akinek a pici fiúk tetszenek. De azért megmondom neked, hogy prostizni undorító. Ha össze akarnék jönni valakivel, és kiderülne, hogy prostizik, egyből lekoptatnám. Ettől még az is jobb, ha kicsapod, vagy végső esetben felszedsz valami kis r*b*t a diszkóban. Nekem már több, mint négy éve nem volt kapcsolatom, és nem vadászgatok férfiakra, pedig hidd el, nekem is van néha szexhiányom, de megtisztelem a jövőbeli kapcsolatomat azzal, hogy nem válok a szexualitásom rabjává.
2014. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Biztonság érzetet az ha valaki nem "vékony".

Tudat alatt ez benne van minden nőben.

Ha valaki magas és izmos, hát, az jó első benyomást tud tenni.

N/20

2014. febr. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam ő [link] kelt jó első benyomást, úgyhogy köszi az általánosítást! Bár igaz, hogy ő feltételezhetően magas.
2014. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!