Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bulikban hogy kelll kavarni?

Bulikban hogy kelll kavarni?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kiváncsi, hogy ha egy szórakozóhelyre megyek a barataimmal, akkor lenne e esélyem csókolozni/ismerkedni fiúkkal? Mármint elsősorban arra lennék kiváncsi h egy smárolásnak mik az előzményei? Mármint beszélgettek és hulsz megtörtént, vagy honnan tudom lehet valami? 16/L
2014. febr. 13. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ú, egy partyrib**nc képződmény. :D
2014. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kanállal.
2014. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felveszed szépen a pinatakaró ruhácskádat, rázod magad egy kicsit előtte és voilá...percek kérdése és nem csak a nyelvét dugja a torkodig. :)
2014. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
inkább az az előzménye szerintem,hogy odamennek hozzád táncolni, abból lehet tudni, hogy tetszel nekik. de ne hagyd, hogy több történjen, mint amennyit szeretnél, ezt előre döntsd el, akkor is, ha iszol.
2014. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szívószállal?
2014. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem azér, de egy 16 éves lány, a 21. századba ezt megkérdezi??? :O ez gáz!!
2014. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fakanállal. Vagy, a "kelll" szó utolsó "l" betűjét megfogod, és azzal kavargatod a levest.
2014. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szergej55 ***** válasza:
54%
Ha van eszed, nem járkálsz fosbulikba, bár magam sem értem, miért itt próbálok észt osztani.
2014. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szemezel vele, mosolyogsz rá, kacsintgatsz neki. Ha nem olyan balf.asz mint én, akkor tuti odanegy hozzád.
2014. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!