Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rocker srácok! Nektek milyen...

Rocker srácok! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Inkább a lányosabb rocker, vagy a fiúsabb? Avagy, hogy egyáltalán nem viseli a rocker stílust magán?

De azon kívül kíváncsi vagyok egyéb véleményekre :)



2014. febr. 14. 01:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
tök mindegy milyen zenét hallgat. egy lány nézzen ki ugy mint egy lány. felőlem hallgathat pszáj trenszet is ha csodaszép.
2014. febr. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Marc Bolan ***** válasza:
Olyan lányok jönnek be,akik saját maguknak akarnak megfelelni.
2014. febr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy elméleti kérdés, elméleti választ adok. Olyan lányok, akik goth stílusban költözködnek, fekete hajuk és kék szemük van. De mivel ez irreális, maradok a bármilyen lányoknál. De a sötét haj és kék szem fontos.
2014. febr. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kicsit ha vad az a jó. :D
2014. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én rocker vagyok de halagatok még pop ot meg nehe rapet is de legtöbször rokot de nekem a rendes nem dohányzó lányok jönek be, 1 kicsit lehet nagyképű, meg ienek...
2014. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szereti a rockot, az nem számít milyen módon. Mivel azok a legvagányabbak :D
2014. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Tehát akkor csak adjam magamat, ne akarjak megfelelni, csak is kizárólag saját magamnak és azt vegyem fel, amiben jól érzem magam.

De mi van akkor, ha elkezdek azon gondolkodni, hogy a srác, akit kinéztem magamnak, és beszélünk is, valamilyen formában, de úgy érzem, hogy meg van adva mit vehetek fel, mivel én is, ő is rocker, így muszáj rockeresebb ruhát felvennem, még ha nem is mindegyik ruhám rockeres, pontosabban, egy másik fajta rock stílusban (visual-kei-t, japán rock stílust képviselek, amik nem feltétlenül a megszokott rockeres kinézetet adja) öltözködöm. Ez akkor nem fogja zavarni őt? Vagy nem kell aggódnom amiatt, hogy mit veszek fel, ha meg igazán az miatt könyvelne el, akkor meg már rég rossz és hagyjak fel vele, ha nem is a belsőm alapján ítélne meg, hogy milyen is vagyok valójában. De mondta, hogy bír :)

2014. febr. 15. 00:32
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7:

Na, ha tényleg J-rockot hallgatsz, akkor valóban gothic lolita stílusban kéne öltözködnöd. :D


De viccet félretéve, hány éves vagy? Csak 18 alatt számít annyira, hogy mindenki valamilyen stílus szerint öltözködjön, az felett már nem igazán. Inkább önmagadat kell adni és az se baj, ha egyedi stílust próbálsz kialakítani.

2014. febr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül :D

Nem sokára 17, a srác pedig fiatalabb nálam. Az gáz lenne?

2014. febr. 15. 14:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2014. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!