Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nem kellett volna...

Szerintetek nem kellett volna neki elmondanom? (lejjebb)

Figyelt kérdés
Valentin nap alkalmából, annak a hetedikes lánynak a padjába raktam(még mielött egérkezett volna) egy csokit aki nagyon tetszik nekem.A többiek elmondása szerint nem örült neki(zavarosan fogalmaztak), de én megirtam neki hogy én raktam oda(Szia "neve".Remélem nem haragszol érte, de én raktam a csokit a padodba)véleményetek?

2014. febr. 15. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit válaszolt rá?
2014. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem jó, hogy elmondtad, így TALÁN már tidod is a véleményét rőlad... DE az is lehet, hogy nem tudta ki vagy, vagy valami...

én, akárki rakna a padomra csokit, örülnék neki :D

2014. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ó te Rómeó úgy elszúrtad mint Kelemen Anna az IQ tesztet. Nem kellett volna bizony. Most cseszheted, de nem halsz bele.
2014. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
még nem válaszolt.hát utolsó én ugy éreztem, hogy el kell mondjam.
2014. febr. 15. 22:17
 5/12 A kérdező kommentje:
ja és második, tudja ki vagyok.nem nagy iskola.
2014. febr. 15. 22:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, csak nem jól csináltad.
2014. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na meg mintha azóta a nyakadba ugrott volna. Fel se keresett téged. Még azért se, hogy legalább a csokit megköszönje. Kérdem én, szerinted milyen választ kapsz?
2014. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
megirta hogy köszöni(nem jár gyakran f-re)
2014. febr. 16. 10:40
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogyan/mit kezdeményezhetnék vele beszélgetést?örülnék akár ha csak beszélgetnénk.de miröl?nincs ötletem.nem olyan beképzelt p*csa mint a többi!!!
2014. febr. 17. 16:07
 10/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne akarj előre megírt listával odamenni, legyél önmagad, improvizálj... akár sulival kapcsolatos dologgal is kezdhetsz, aztán nem nehéz gyorsan témát váltani :9
2014. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!