Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szemből tényleg annyi...

A szemből tényleg annyi minden látszik? (KÉP)

Figyelt kérdés

Próbáltam három arckifejezést vágni - csábos, szomorú, vidám. Persze az arcom többi részét levettem, de azok nélkül én nem látom melyik szem mit akar kifejezni. Szerintetek látszik? Sokan mondják hogy ha valaki vidámnak tetteti magát, a szemén akkor is látszik hogy szomorú... Szerintetek tényleg annyit jelent? Tényleg van olyan, akinek ragyognak a szemei és könnyebben is ismerkednek, mert jó a szemükbe nézni?


Köszi a válaszokat itt a kép:


[link]


2014. febr. 16. 23:31
1 2 3
 1/23 WheneverYouWant ***** válasza:
te kancsal vagy?
2014. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Az első képen olyan mintha szarnál
2014. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Van egy kis szemtengely ferdülésed.


Igen, "A szem a lélek tükre"

2014. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
erre most kivertem
2014. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
milyen szemtengely ferdülés? :D egyre újabb dolgok derülnek ki rólam
2014. febr. 16. 23:35
 6/23 anonim ***** válasza:

Igen,nagyon is látszanak a dolgok valakinek a szeméből,főleg ha boldog valaki.Akkor valóban látni a ragyogást a szemében,így igen könnyebben is ismerkednek nyilvánvalóan.Nekem akinek nem olyan jó az életem,hiába erőltetek mosolyt az arcomra,látszik a valódi helyzetem a szememből is,meg az egész arckifejezésből kiderül minden.

A te szemeid nagyon gyönyörűek,szívesen megnézném közelebbről is őket. :)

2014. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Talán azért nem látod, mert ne próbálkozni kell az arckifejezésekkel. Gondolom egymás után készültek a képek, és ugyanabban a hangulatban voltál. Ez egyébként azt is bizonyíthatná, hogy tényleg nem működik a tettetés. Olyan fényképeket kellene keresned, amik akkor készültek rólad, amikor épp boldog, szomorú ... voltál és azokon megnézni a szemed.
2014. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
látom hogy sok gondod volt az életedben ès hogy valami nagyon meg gyötört
2014. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szép szemeid vannak! :)
2014. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy agyongyötört típus. Általánosságban én boldog embernek tartom magam
2014. febr. 16. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!