Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket zavar, ha egy...

Lányok, titeket zavar, ha egy fiú érzelmes?

Figyelt kérdés
Zavar, hogyha egy fiúnak szüksége van az érzelgésre, lelkizésre, ölelésre, puszira és hasonlókra, barátságban ill. szerelemben külön-külön is érdekelne :) 17/f

2014. febr. 17. 18:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10: Én kedves vagyok mindenkivel, minden helyzetben. Lehet túlzásba viszem, én is ezt érzem. De nem tudom hogy hogyan tudnám kezelni, én vágyom ezekre( bár sosem kaptam), próbálom minél türelmesebben megmutatni magam, hogy milyen vagyok, ha valakivel sikerül megismerkednem. :)
2014. febr. 17. 19:24
 12/15 anonim ***** válasza:

á szeretik azt a csajok


képzeld el egy smirglit nehezebb manipulálni meg hülyére venni

2014. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
ne hallgass a libákra. én is ilyen fiú vagyok, aki megtudja ezt az oldalam menekül előlem valami bunkó állat karjaiba, de mióta én is bunkót alakítok azóta dugom őket ingyen többnyire. ;)
2014. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én nem ilyen vagyok. Nem szexre vágyom, és rosszul érezném magam, ha bunkó lennék másokkal. Te pedig, ha érdekel az én tanácsom is, gondolj bele, milyen hosszú ideig fog még ez az életmód jól esni.
2014. febr. 17. 21:03
 15/15 anonim ***** válasza:
Hű..én csak most találtam rá a kérdésre,és egyáltalán nem zavar..sőt!! Én sem szeretem azokat a fiúkat akikbe semmi érzelem nem szorult!!! Úgyhogy téged ez ne zavarjon!!!
2014. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!